איך להגיע פסיכיאטר עבודה

ישנם כמה צעדים מספיק כדי להגיע למטרה להפוך לפסיכיאטר. פסיכיאטרים שונים מפסיכולוגים, פסיכיאטרים יש תואר ברפואה ויכולים לרשום תרופות, ואילו הפסיכולוג אין תואר ברפואה והוא יכול רק לייעץ וליידע, ללא מרשם התרופות.

פסיכיאטריה הוא תחום רחב של מדע המכסה סניפים רבים ושונים של רפואה כמו פסיכותרפיה ופסיכיאטריה של הילד, psychiatry.To המשפטי והתרופתי יתחיל, זה עוזר אם אתה צעיר ועשיתי את ההחלטה להיכנס לתחום הפסיכולוגיה. זה חיוני כדי לקחת קורס מדעים בתיכון, כוללים פיסיקה, כימיה וביולוגיה כפי שהוא יעזור לך להתכונן לתכנית שֶׁלִפנֵי לִמוּדֵי רְפוּאָה מכללה. לאחר מכן, בדוק בית ספר לרפואה שברצונך להיכנס ולשאול לצרכים שלהם, אשר ייתן לך רעיון ברור של מה שצריך לעשות. איכות ממוצעת נקודה טובה תועיל לך מאוד כתחרות לבית הספר לרפואה היא אינטנסיבית. אז קח את ההודאה הבדיקה רפואית בסוף שנתך הזוטרה במכללה ולשאול הבכור או סיוע לסטודנטים לרפואה ביישומים, כפי שהוא יכול להיות מבלבל ומכריע.

אתה צריך להשלים ארבע שנים של בית ספר לרפואה, לעבור הייעוץ הרפואי שלך, ולהפוך לרופא ולקבל תואר MD. יהיה עליך להשלים ארבע שנים של מגורים כמו רוב הרופאים ולאחר מכן לבחור התמחות שהיא הנורמה. אז אתה יכול לעבוד כתושב ולקחת בחינת הרישוי הרפואית שלך באותו הזמן. זה מועיל להמשיך באימונים שלך כדי לקבל אישור מועצת המנהלים במומחיות.

חשוב מאוד לציין כאן כי אתה צריך לבחור התמחות שבו אתה מעוניין ואתה נלהב, מה שאתה עושה יהיה השפעה ניכרת על חייו של המטופל שלך. הקריירה שלך תהיה מלאה באתגרים ומקרים מעניינים, כי כל אדם הוא שונה ויש מגוון של בעיות.

הפסיכיאטרים חלק לפעמים לא נתקעו בגלל מעורבותם בחייהם של המטופלים שלהם, הם לוקחים את עניין עמוק כזה שלפעמים רופאים עצמם מרגישים עצובים ומדוכאים. אז זה מאוד חשוב להיות מקצועי ומלא תשוקה על המטופלים שלך והחששות שלהם, אבל לא לבלבל את החיים שלך עם שלהם.

פסיכיאטריה הוא מקצוע אצילי כפסיכיאטר לעזור לאנשים עם בעיות בריאות נפש, שהם להקשיח את התנאים בדרך כלל אינם טבעיים וקשים לראות. גם אם מצבו פיזי משפיע על הגוף שלך, מצב נפשי משפיע על החשיבה שלך, התפיסה שלך, יחס, ועוד, ולכן חשוב מאוד שיהיו לי רופאים שיכולים לרפא בעיות נפשיות. בונוס גדול לפסיכיאטרים הוא שהם שילמו גם אחרי שלוש או ארבע השנים הראשונות כדי להתחיל. אז אם זה נשמע מקצוע מתאים לך, בכל האמצעים ללכת לקבל את זה.


כדי ללמוד עוד על קריירה בפסיכיאטריה לבקר במקומות העבודה הפסיכיאטר לקבלת מידע וכיצד להגיש מועמדות לעבודה יותר.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.