איך למצוא את היועץ המושלם הנישואין וprofessionl Advic לה

בחר מטפל נישואים, פסיכותרפיסט או פסיכיאטר, אתה נפגש עם יכול להיות מרתיע. מחפש בריאות נפש מקצועית שמחזיקה אותך להקשיב ועם מי יש לך מערכת יחסים טובות.

האם אתה מרגיש שהוא או היא ממוקדת לתחומי העניין שלך. מנחים שיש שאינם מנוסים, אדיב, מאורגן, הבנה, ואחד שהוא דוח חשוב מאוד איתך, יכולים לתת תוצאות טובות.

לאחר שרופא מקבל הביטוח שלך, ודורש כי אתה משלם רק חלקיו של כל ביקור שלך הוא יותר מדי, כי אין לך כל לחץ כספי נוסף. דו"ח ואמון הוא מאוד חשוב, כי אתה צריך להיות נוח מספיק כדי להסביר את המצב הספציפי שלך, בכל שבוע, לתת את כל המידע הדרוש כדי לספק לי ההערות הטובות ביותר בצורה הנכונה לך.

אם אתה יכול לעשות את זה, זה מאוד סביר להניח שיש לך נבחר ליועץ או פסיכולוג הנכון עבורך. המטפל שלך צריך להקשיב, להבין את עמדותיהם ויכולים לעזור לך להחליט פעולה הטובה ביותר עשוי להיות, ואז להציע כמה דברים שאתה אפילו לא יכול להיות מחפש דרכים.

אל תהסס לשאול היועץ שלך כל שאלה שיש לך לא רק הספקות, הדיכאון או החרדה שלי, אלא גם על החוויה שלו עם מצבים כמו הזמן שלך ב להתאמן ובמקרים רבים טופל הוא או היא. אתה רוצה להיות בטוח שהמטפל שלכם ישירות מקבל פיצוי מחברת הביטוח שלו, ורק צריך שתעשה חלקיו של כל ביקור שלך.

כמו כן, לדון במה שיועצי המדיניות שלך, אם אתה מראה עד מאוחר ומינויים מתגעגעים או לבטל. מהי המדיניות על החזר מס וביטוח הקשורים למצבים האלה?

כאשר מדובר במציאת יועץ או פסיכולוג, אתה רוצה להבטיח לך לעשות את הבחירה הנכונה. ייעוץ, דיכאון, חרדה, ומערכת יחסים עם בן הזוג והילדים שלך הוא עניין רציני מאוד. הבחירה שלך צריכה להיות פסיכותרפיסט באותה הרצינות.

כדי לעזור לך בתהליך חשוב זה, השתמש בהנחיות אלה כדי למצוא את המתאים ביותר לצרכים העסקיים של בריאות נפש. יש שבעה צעדים פשוטים כאשר אחריו, מאפשרים לך לבחור יועץ או מטפל המתאים ביותר.

אתה יכול למצוא את היועץ המושלם עם שבעה השלבים הבאים:

ראשית לעכב את החיפוש. אתה צריך להרגיש חופשי כדי להתחיל, כי התחושה של אי נוחות או הכחשה. זכור כי שירותים אלה צריכים לשפר את חייהם כדי להציל את הנישואין שלהם.

השני לשאול חברים ובני משפחה שמשתמשים ביועץ מקצועי כדי להתמודד עם בעיות דומות. קבל המלצה בדעתו של מי שיש לו ניסיון ישיר.

השלישי בואו אנשי מקצוע מהימנים אחרים להציע הצעות. עורך הדין, רופא או מורה או אפילו כירופרקטור שלך יכול לגרום לך למישהו שמתאים למצב שלך.

הרביעי לבחון את המידה ובעתיד בוגרי מטפלים. אתה יכול לחשוב על מטפל טוב הוכשר, אם יש לו או לה ייעוץ מקצועי, עבודה סוציאלית או ייעוץ משפחתי או דוקטורט מבעל התואר השני מוכרת בפסיכולוגיה.

צריך גם לאפשר מקצוע אלה על ידי מדינתם, שלהם. פסיכיאטרים בדרך כלל לא יממשו את המועצה, כי הם מקבלים הכשרה קטנה בתחום זה, רובם קיבלו את הכשרתם ברפואה כללית ובאופן כללי מתעניין רק בנטילת התרופה.

קטעי וידאו השעון חינוכי החמישי שכוללים טיפים. זה מאפשר לך לראות פסיכותרפיסט או יועץ, פעולה ותוכל להבין טוב יותר מה תכונות שאתה צריך לחפש.

החיפוש לתרגול השישי של התנהלות מסודרת ויעילה. אין קישוטים נראים נחמדים, חמים או מטושטשים יכול להתחרות עם משרד מאורגן היטב.

ההתנהלות השביעית הראיונות או הערכותיהם. האם לא חבל לראיין כמה מטפלים או יועצים כדי למצוא את האדם הנכון כדי לענות על הצרכים שלך. אם אתה חושב שאמון וקרבה מסוימים, אתה יכול לעשות את הבחירה הסופית שלך.


קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.