איך לשים את התואר בפסיכולוגיה בעבודה

פסיכולוגים ללמוד את המוח האנושי ואת ההתנהגות האנושית. פסיכולוגי מחקר ללמוד את ההיבטים הקוגניטיביים, רגשיים וחברתיים של התנהגות אנושית. מייעצים למטופלים של פסיכולוגים קליניים או יותר באותה דרך כפסיכיאטר. פוזיציות של קליבר זה בדרך כלל דורשים דוקטורט, אבל יש מספר מפתיע של מקצועות בברכה מועמדים עם תואר בפסיכולוגיה.

סטודנטי רודף דיסציפלינה אקדמית זו ולמצוא כי הם לא יכולים או לא ימשיכו כמה שנים של מחקר כדי להיות פסיכולוג; יכול למצוא אפשרויות להגשמת קריירה בכמה מקצועות ותעשיות. הנה אוסף קטן של דוגמאות.

משאבי אנוש . בסביבה עסקית למנהל משאבי אנוש מפקח על השכירה והפרדה של עובדים ואת ההשקעה, פיתוח והכשרה של עובדים, ולעתים קרובות בעיות אישיות באמצעות תכנית של סיוע לעובד (EAP). מועמדים בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה נחשבים בחירה טובה עבור מועמדים וראיונות לגיוס. ברגע שעבר את העמדות בקומת הכניסה, מפקד לשעבר של פסיכולוגיה יכול להיות מואשם הכשרת עובדים ופיתוח, שיטות עסקיות פנימיות שהפכו חשוב בסביבות עסקיות רבות בם היום רוח צוות היא פונקציה חשובה. טיפ . מייעצים כמה מקצועות כגון נישואי ייעוץ משפחתי. דורש תעודת חניכות מאסטרס והקלינית שנערך עד שנים בתחום. עם זאת פונקציות מייעצות ניתנות לעתים קרובות על ידי אנשי מקצוע בעלי רקע בפסיכולוגיה באזורים שבם דרישות הרישוי אינן כה מחמירות. עבודה EAP כאמור הוא אחד התחומים הללו. תוכניות טיפול תרופתי רבות להעסיק אנשים עם רקע בפסיכולוגיה, שכן רוב המדינות אינן מחייבות רישוי בתחום זה. פיתוח מוצר מומחים להחיל היום הרבה של הפסיכולוגיה החברתית בחיפושיהם efforts.Studying השוק הפוטנציאלי מוצר חדש, אתה צריך להבין גם מה אנשים רוצים ולמה הם רוצים את זה. בוגרי מכללה עם תואר בפסיכולוגיה מעורבת בפיתוח של תוכניות מחקר אלה, כמו גם מומחי מומחי שיווק וייצור. בפסיכולוגיה תעשייתית-ארגונית היא עוד חברת ייעוץ ראשונה העיצוב נעשה שימוש כיום על ידי חברות מנסות לייעל את התפוקה ולשפר את שביעות רצון עובד. מקצועני מחזיקים תואר שני בפסיכולוגיה עלולים למצוא הזדמנויות מנהיגות בתחום זה. שיקום מקצועי משרדים ומרכזים קהילת בריאות נפש עובדים רבים יש מחזיקי תואר ראשון בפסיכולוגיה. אלו סוגים של שירותים ממשלתיים להשתנות מעיר לעיר ואת למדינה, כך חיפוש ממצה של תעסוקה עשוי להיות נחוץ, אבל האפשרויות הן שם.

בוב Hartzell כותב על קריירה עבור GetDegrees.com. באתר יש משאבים מקיפים לתארים בפסיכולוגיה וכן מידע על אפשרויות חינוכיות עבור מאה מקצועות אחרים.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.