איך פסיכיאטריה הוא שלא הובנו

פסיכיאטריה אינו מובנים לעתים קרובות על ידי אנשים שלא מבינים את הנושא ואופי הטיפול פסיכיאטרי או להחזיק בתוקף גם לתרבות ואמונותיהם. זו הסיבה שיש לאנשים רבים כל כך מוטעות על פסיכיאטריה. המחקר נערך ברוב של תפיסות מוטעות אלה והוכחו ככוזבים. מדע אינו מספק ראיות כדי לתמוך "מיתוסים" אלה שאנשים מאמינים ב. מדע מקום וחוקרים מאשימים את המיתוסים האלה כדי להיות גורם מדוע חלק מהחולים נפשיים נשללים טיפול.

אנו נתמקד בכמה תפיסות מוטעות שאנשים חיים על ידי כשמדובר בפסיכיאטריה. תפיסות מוטעות חלקם:

1. אנשים מאמינים כי מחלה גופנית ומחלות פסיכיאטריות שונה; מחלות פסיכיאטריות היא סוג מיוחד של המחלה. עם זאת ארגון הבריאות העולמית אומר כי בריאות היא מצב של רווחה גופנית, נפשית וחברתית ולא רק העדר המחלה או חולשה ". על ידי לימוד מובן זה, אנו יכולים להבין את המחלה הפסיכיאטרית אינה שונה ממחלה גופנית. כמו מחלה גופנית משפיעה על חלקי גוף שונים, מחלות פסיכיאטריות תשפיע על ההתנהגות ויש להתייחס אל.

2. אנשים מאמינים שכל החולים עם מחלות פסיכיאטריות הם אלימים בטבע ומסוכנים. זה הוכח לא נכון על מספר מקרים שבם חולים פסיכיאטריים אינם אלימים.

3. אמונה מוזרה מאוד שיש אנשים שנאחזים היא שברגע ששוק מבקר חולי נפש, הוא / היא לעולם לא תהיה טובה. זה מאוד לא בסדר, כי חולים רבים כבר נמצאו בשווקים ונלקחו לטיפול. לאחר שמנוהל כמו שצריך ונתנו את הטיפול שהם השתפרו.

4. תרבויות מסוימות מאמינים כי מחלות פסיכיאטריות היא חטא לחולים למעשיהם. כמו מחלות אחרות הנגרמות על ידי חיידקים או חיידקים, מתח, חוסר איזון הורמונלי או בעיות גנטיות, וכו 'יכולה להיות הגורם למחלה פסיכיאטרית. זה לא עונש או חטא. זה פשוט שינוי בגוף שמשפיע על ההתנהגות של אדם באופן שלילי.

5. יש אנשים שמאמינים כי מחלות פסיכיאטריות היא מחלה ארוכה שאין לה תרופה. אנשים מאמינים שגם אם האדם מראה סימנים של שיפור, זה לא לזמן רב, כי ההישנות של המחלה. בדיוק כמו כל מחלה אחרת, כגון סרטן או מחלות לב, הטיפול הוא ארוך ותמיד יש סיכוי של הישנות. עם זאת, זה לא מקרה מיוחד כאשר הוא מתייחס למחלה פסיכיאטרית כי זה הוא מחלה כאחרת ואת הסבירות של הישנות של המחלה זהה לכל מצב רפואי אחר.

6. אנשים גם מאמינים כי מחלה פסיכיאטרית יכולה להיות להתפשט מאדם לאדם, וזה מאוד לא בסדר. הם לא יכולים להיות מועברים באמצעות מגע עם האדם. למעשה, חולים אלה בטוחים מאוד להישאר קרובים.

הנה כמה התפיסות המוטעות הגדולות כשמדובר בפסיכיאטריה וחולים פסיכיאטריים. יש הרבה תפיסות מוטעות אחרות שאנשים צריכים להבין ורע שופט ולתת לחולים את הטיפול שהם צריכים, מבלי להזניח.


ד"ר פיליפ א גרוסי הוא פסיכיאטר מפורסם קליפורניה. גישתו לטיפול פסיכיאטרי לכל מטופל היא שונה. יש לו ידע נרחב בנושאים הקשורים לבריאות נפש. כדי ללמוד משהו על בריאות נפש הוא נושאים הקשורים בקר באתר האינטרנט שלו: – http://www.mdshrink.com

קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.