איך פסיכיאטר משפטי עוזר במקרה של נכות?

הממשלה קבעה את אי-הכושר לעבודה להיות מסוגל לבצע עבודה בשל בעיות בריאות פיזיות, נפשיות או אחרות במשך שישה חודשים או יותר. ההערכה היא כי עשרה אחוזים מהאוכלוסייה יש נכות כתוצאה מהפרעה נפשית שרופא איבחן. פסיכיאטר משפטי חייב להבין היבטים רבים של מקרה שקובעים את ההחלטות למצוא או להחליף עבודה, מובטלת או במעמד של נכות צמיתה. גורמים רבים נכנסים לשחק, כוללים שיקולים ומגבלות של מחלות חברתיות ופסיכולוגיות תרבותיים, חברתיים, ביולוגיים ופסיכולוגיים.

תביעות פיצויים של עובדים לעתים קרובות לערער על ידי חברות הביטוח ומעסיקים, והביאו לדין. במקרים כאלה, עד מומחה פסיכיאטרי יבחנו ויקבעו סוגיות כגון האם או לא עובד הוא למעשה הפרעה או לפגוע ביכולתו לעבוד, הסוג ומשך התסמינים, כיצד תופעות אלה מתייחס לעבודה כדי להפוך את קביעת מצב המלצות תוצאה והטיפול. בנוסף, המומחה יש להעריך אם ההערכה או השיקום הוא הכרחית ומתי או אפילו אם השיפור יכול להיות מושגת. רופאי מיומנויות בסיסיות מספיק

זה לא ניתן הדגיש צריכים להעריך ולתקשר ליקויים של החולים. ולא ניתן הדגיש מספיק את הכישורים של פסיכיאטריה המשפטיים, אם במקרה הוא הביא לדין.

פסיכיאטר יכול לעתים קרובות צריך לקבל החלטה אם המבקש הוא באמת נכה או פשוט סימולציה. סימולציה של תובעי נכות היא המעשה של תודעה, ההייפ או העמדת פנים של סימפטומים או ירידת ערך להשיג או לשמור על קצבת נכות. הערכה הוא להתרחש ב- 7.5% ל- 33% מתביעות נכות. בגלל הסימולציה קשה לזהות רק על בסיס ראיונות מובנים, מקורות מידע אחרים נדרשים. אלה כוללים ראיונות עם מועמדים, מטפלים, בני משפחה ועמיתים לעבודה; תיעוד הקליני; דוחות בדיקה פסיכולוגיים; בדיקות מעבדה; ועבודה בנושא. אינדיקטורים לסימולציה עשויים לכלול תסמינים לא טיפוסיים או מוגזמים, חוסר עקביות בראיונות עם מועמדים, ופעילות והתנהגות שאינה מתיישב עם הטענות. הגורמים שפועלים נגד הסימולציה כוללים טיפול אגרסיווי שאינו משפר את המצב, ראיות הבטחה אובייקטיביות, והפסד ברור ומשמעותי בתפקוד.

סימולציה יכולה להיות בעיה מורכבת לרופא חסר הניסיון בטיפול במבקש. הפסיכיאטר המשפטי הוא לעתים קרובות הרבה יותר חכם לעשות הערכה. יש צורך בסקירה שיטתית של היישום באמצעות מקורות מידע רבים ככל האפשר כדי לקבל החלטה על הסימולציה הנוכחות במידה סבירה של ודאות רפואית. נסיבות האירוע, הסימפטומים של מועמדים, וההתנהגות ובמתוך מצב הראיון חייבים להיחקר בפירוט כדי לקבוע את הנוכחות או עדר של הסימולציה. מבחנים פסיכולוגיים הם צעדים משלימים שימושיים שעשויות לסייע בקביעת הסימולציה. פסיכיאטר יכול לפקח על הביצועים של בדיקות אלה, אשר עובדים עם פסיכולוג.

סטיבן קלי הוא יזם וסופר עצמאי. הקפד לבדוק את האתר הזה ליותר מאמרים גדולים משפטיים כמו זו.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.