אתה יכול להיות הרופא הכי טוב אם אף אחד לא יודע מי אתה?

פרקטיקה פרטית לפסיכיאטרים היא יותר מאשר רק לטפל בחולים. כמובן, אתה צריך להיות ממש טוב במלאכה שלך, אבל הטיפול בחולים הוא רק חלק מהמשוואה. אנשים צריכים לדעת מי אתה. ישנם ארבעה עקרונות מרכזיים שיעזרו לכם לשווק את האימון שלך.

1. קבל אתר. מגמות הקנייה הצרכנית עכשיו מצביעות יותר מתמיד שאנשים יודעים מה הם רוצים לפני ביצוע רכישה. עם השימוש במחשבים וטלפונים חכמים, המטופלים הפוטנציאליים שלך באינטרנט לחקור את האפשרויות שלהם לשירותים לפני שהם קוראים לך. קבל במשחק ולהיות באינטרנט גלוי.

2. שיחה לPCP. סטטיסטיקה מצביעה על כך שעומס העבודה PCP בפועל עשוי לייצג בין 60% ו -80% מהחולים שראשונים עיקרי הוא סימפטום דיכאון או חרדה. זו אוכלוסייה משמעותית של חולים פוטנציאליים כדי שתוכלו להתחבר אל. קורא להם, נפגש לארוחת צהריים, ולשלוח להם מידע על התרגול שלך.

3. מעקב. זכור כי זה לא מכיל עליך. אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל הפניה מהרופא שיש לך רשת עם אז להודיע ​​להם על זה. בנימוס לשאול המטופלים שלך לחתום על שחרורו של מידע, כך שאתה יכול ליצור קשר עם הרופא שהפנה אותם אליך. יחד עם שיחת טלפון, פקס, או מכתב, אתה נותן לאדם לדעת שהמטופל מתייחס לקבוע הפגישות שלהם ושאתם מעריכים את פיטוריהם. זכור, זה המטופל שלהם הם מתייחסים אליך.

4. פרסום. למרות שרוב ההפניות יבואו מתייחסים מתרגלים כגון GPS או מטפלים, לא כולם מתרגל בדרך זו. ודא שאתה יכול להתחבר עם מטופלים פוטנציאליים שפותחים את ספר טלפונים. מודעה קטנה, פשוטה וזולה בספר הטלפונים הפופולרי ביותר שלך תאפשר גישה לחולים שאין להם PCP, ולא בטיפול. אתה יכול אפילו למצוא כי הרוב המכריע של חולים אלו יש PCP או מטפל כי אין להם ביטוח, מה שהופך אותם למקור גדול של חולים לשלם במזומן.

בעקבות עקרונות שיווק אלה לתת לך את היסודות שאתה צריך כדי לזכות בשקיפות רבה יותר בקהילה שלך. תן לאנשים לדעת מי אתה, להפוך את עצמך קל ללמוד, ומעקב עם אלה ששולחים את החולים ואתה תהיה על הדרך שלך להיות רופא ידוע.


פרקטיקה פרטית מתבצעת. לקבלת עצות נוספות על ניהול מוצלח של סוף העסק שלך בפועל בקר בבלוג שלנו בhttp://businesshelpforprivatepractice.blogspot.com/

קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.