באמצעות הודעות סאבלימינל עם טיפולים טבעיים אחרים

זה לא רק אנשים רגילים שמשתמשים בהודעות סאבלימינל. הם כבר נמצאים בשימוש, אפילו על ידי פסיכולוגים ופסיכיאטרים לטיפול וניהול נכון של המחלה, בין אם פיזי, חברתי או נפשי.

, עבודות תת הכרתי הודעות. אנשים רבים למדו לשלוט או להיפטר מכמה מצבים רפואיים ותלות באמצעות הצהרות (מונח אחר למסר סמוי). זה גם זול. למעשה, אנשי מקצוע יכול ללמד את המטופלים שלהם כיצד ליצור טענות משלהם. יש גם הודעות וידאו רבות הורדות חינם זמינות סאבלימינל. הם בצורה של מוסיקה, מילות, תמונות סטילס וסרטוני וידאו.

כיצד מסר סמוי עבודה?

כדי להבין איך זה עובד, אתה צריך לדעת יותר על המוח. המוח האנושי מורכב משני חלקים: המודעים ותת המודע. התודעה היא הפעילה ביותר ומשמשת בכל יום. זה התופס מה שאתה שומע, רואה, ריח, מגע ו. הוא בדרך כלל עובד עם רגשות. מעל לכל, יש משהו שאתה יכול לשלוט. אתה יכול לחסום או לקבל מידע, בהתאם להעדפותיך. אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה, אתה יכול פשוט להשפיע המודע שלך לא זוכר.

זה שונה עם התת מודע. התת מודע יכול להרים כל דבר, אפילו את הפרט הקטן ביותר. עם זאת, שכן הוא תמיד "בחלק האחורי של המוח שלך," אתה לא מבין את זה.

המסר הסמוי מוזן לתוך התת מודע. ואכן, חלק זה של המוח הוא חזק מאוד. אתה לא יכול לחסום את התביעות, כך אין כמעט שום דבר שיכול לעצור את השפעתה עליך. בנוסף, יש לו את היכולת לשנות את הדרך המודעת שלך עובדת בטווח הארוך. הודעות וידאו סאבלימינל משמשות לשינוי חשיבה לרעיון חיובי.

דוגמא NégativePar, אם אתם סובלים מחרדה, המוח שלך יהיה "אני לא יכול לעשות את זה." מאז שהיא האמונה שלך, הגוף שלך פועל עליו. אתה מרגיש מבוהל, טראומה ומודאגת לגבי דברים שגורמים לחרדה שלך.

אבל בעת החלת מסר סמוי, שאתה מאכיל התת מודע שלך עם "אני יכול להתגבר על האתגר," מערכת האמונות הקיימת שלך תשתנה ולהתחיל לקבל מסר סמוי שהאמת החדשה זה וידאו.

כמה טיפולים טבעיים

הודעות וידאו סאבלימינל ניתן להשתמש בטיפולים הטבעיים הבאים:

היפנוזה

היפנוזה משמשת כדי לגשת למידע שנמצא בתת המודע כזיכרון או טראומה מודחק. המטרה היא להגיע לשורש הבעיה הודעות קורבן. סאבלימינל יעילות בהיפנוזה וידאו מאז המטופל בדרך כלל במצב רגוע שלה. שום דבר לא תלוי בקבלה של ההודעה.

צפה ב

האם אתה חושב שלפעמים יש משהו שאתה יכול לעשות בחיים שלך, כדי למנוע חרטות? מכיוון שאתה לא יכול לשנות, אתה נותר תחושה של חוסר תקווה ואשמה. צופה, לעומת זאת, נותן לך הזדמנות לחזור אחורה בזמן ו" לתקן "אותו. הודעות וידאו סאבלימינל משמשות לאחר מכן לחיזוקים חיוביים.

הודעה סאבלימינל יכול לשמש גם בזמן שהמטופל נמצא תחת טיפול.

נלסון ברי הוא החלוץ הודעות סאבלימינל וידאו ו- MP3 סאבלימינל אודיו הודעות סאבלימינל באינטרנט. מדורג 0, לחץ על 4 בחינם הודעות סאבלימינל וידאו

עוד פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.