בחר קריירת הפסיכולוגיה שלך

על מנת להחליט אם להמשיך בקריירה בפסיכולוגיה, אתה חייב להבין מה זה. פסיכולוגיה נגזרת משתי מילות. פסיכה פירוש נשמה או רוח וגיאולוגיה אומרת המחקר. אז בעצם, פסיכולוגיה הוא חקר המוח והנפש של אחד. זה יכול להיות המחקר של הנפש או אפילו מישהו אחר והמוח שלך. פסיכולוגיה עוסקת בהתנהגות ובהבנה על בסיס יומי, מסתכל על הפונקציות הנפשיות של האדם וההתנהגות השיטתית של ניתוח אנשים.

ישנן תוכניות פסיכולוגיה מוצעות רבות ועשויות להיות תחילתה של הקריירה שלך בפסיכולוגיה, אם תבחר. אנשים חושבים שאם תבחר לפסיכולוגיה, אתה לא יכול להשתייך לכיבוש של מטפל או פסיכולוג. זה מאוד לא בסדר. ישנם סוגים רבים ושונים של מעלות מוצעות בפסיכולוגיה והסוג שתבחר יהיה לקבוע תחום העבודה שלך.

פסיכולוגיה של ילד הוא המחקר של ילדים והתנהגותם. פסיכולוגיה משפטית מלמדת אותך להבין את ההתנהגות פלילית וקריירה בפסיכולוגיה משפטית יכול להשיג לך עבודה עם משרדי חקירות הפליליים. אם תבחר לפסיכולוגיה קלינית, אתה תצטרך להתמודד עם אנשים שסובלים מהפרעות נפשיות וחולי נפש. פסיכולוגיה בריאות תנחת לך קריירה במערכות יחסים עם אנשים שמנסים לרדת במשקל, שצריך להתגבר על התמכרות ולא מצליחין כי המוח שלהם אינו מאפשר להם. הפסיכולוגיה ייעוץ היא נפוצה מאוד בבתי ספר ובמכללות ואוניברסיטות שבו אנשים אפילו לעתים קרובות זקוקים להדרכה כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחיים ומחפשים עצה. זה די דומה לפסיכולוגיה קלינית, רק שאתה עדיין לפגוש אנשים עם הפרעות נפשיות, רק אנשים שצריכים קצת עזרה וייעוץ.

פסיכולוגיה היא נושא מעניין מאוד. זה גורם לך לחשוב על דברים שונים ולהבין מדוע אנשים מסוימים חושבים שהם עושים. לדוגמא, מדוע אנשים חולמים? או מישהו יכול להיות יותר מאדם אחד בכל פעם? כל אלה הם הדברים שחקירת פסיכולוגיה והתשובות לעתים קרובות.

מאז כמות אנשי לחץ מתמודד בימים אלה והקצב המהיר של חיים, את הצורך בפסיכולוגים כעת מושך יותר מאי פעם. אנשים הסובלים מחרדה ודיכאון מאשר אי פעם והם מחפשים טיפול. אתה יכול לעבוד בבתי ספר ואוניברסיטאות, להתחיל להתאמן פרטי משלך או עובד בחברת הסוכנות להתחיל את הקריירה שלך בפסיכולוגיה. מוסדות כגון פסיכולוגים אלה בביקוש לרווחתם של האנשים שהם אחראים.

הלחץ הנפשי והמתח בחיי הביא סיכויים טובים מאוד לכל סוגי בעלי תואר בפסיכולוגיה. כי הפסיכולוגיה הפלילית שלו או של הפסיכולוגיה קלינית, אנשים צריכים להבין והתייחסו היום כמה פעמים. הם צריכים להיות מובנות ומודרכים, כך שהם יכולים לחיות חיים נורמלים ויש מידה מסוימת של נורמליות בחייהם. אין רפואה יכולה למצוא תרופה למתח וחרדה או דיכאון. יש פסיכולוגיה תרופה לתנאים אלה.


ד"ר פיליפ א גרוסי הוא קליפורניה . פסיכיאטרי הגישה הטיפולית <לכל מטופל הוא שונה. יש לו ידע נרחב בנושאים הקשורים לבריאות נפש. כדי ללמוד משהו על בעיות בריאות נפש לבקר באתר האינטרנט שלו בבקשה אישי: - http://www.mdshrink.com

מצא עוד פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.