דו קוטבית וסכיזופרניה: שניהם הפרעות אותו דבר?

במשך שנים, פסיכיאטרים ואנשי מקצוע בתחום בריאות אמרו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי מחלות נפש מאוד ברורים. רעיון זה בא מתוך פסיכיאטר גרמני מפורסם בעולם בשם אמיל קרפלין. אריק קרפלין אמר כי מחלה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי הפרעות נפשיות מאוד שונה. עד היום, הפרדת הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה עדיין נהוגה על ידי פסיכיאטרים.

עם זאת, עליך לשקול כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה מאוד קשה להבחין בין זה לזה. לשתיהן אותה הסימנים ותסמינים ופסיכיאטרים לעתים קרובות עושה טעויות באבחון חולה עם אחת ההפרעות.

כיום, יש כמה שיטות שפותחו להבחין בבירור בין שתי המחלות. פסיכיאטרים מדעני מוח ברחבי העולם קבעו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הם סימנים ותסמינים ברורים אשר הם יכולים לבסס מהאבחון שלהם.

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא כי חולים עם הפרעה דו-קוטבית עלולים להיתקל מחשבות שווא והזיות סכיזופרנית. עם זאת, הפרעה דו קוטבית היא צורה כרונית של המחלה. עם זאת, זה עדיין קשה מאוד להבחין שתי המחלות בנפרד.

סכיזופרניה ההפרעה נמצאה כי היא מכילה גם סימנים ותסמינים של הפרעה דו קוטבית, הכוללת פרקי דיכאון אפיזודה מאונייה לפעמים. כפי שאתה יכול לראות, הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה מאוד קשה להבחין בין זה לזה. למעשה, היו מספר מקרים בהם פסיכיאטרים מומחים עשו טעות באבחון מטופליהם. ישנם כמה מקרים בהם הפרעות סכיזופרניה חמורה יש סימנים דומים ותסמינים של הפרעה דו-קוטבית ואפילו באותו תדר של אפיזודה מאנית דיכאון.

מחקרים אחרים ומחקר הראה סכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית היא צורה של מחלה גנטית. אז זה אומר לגלות את הגנטיקה של האדם, פסיכיאטרים וחוקרי המוח יכולים למצוא הבחנה חשובה בין שתי ההפרעות. כיום, ישנם כיום טיפולים זמינים עבור הפרעות שיכולים באמת לעזור לך לנהל סכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית. הטיפול שתי ההפרעות עשויים להיות בצורה של פסיכותרפיה מזוהה בדרך כלל עם תרופות שיכולות לשנות את הביוכימיה של המוח.

התרופות בשילוב עם הפעלות פסיכותרפיה יכולה לעזור לייצב את תפקוד המוח ולהפחית את ההשפעה של סימנים ותסמינים בחייך. חשוב לזכור כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה לעיתים קרובות אבחנה. זה גם אומר כי החולה עלול להיות נתון התרופה הלא הנכונה עבור מחלתם. אתה צריך לשקול את זה יש תרופות שונות עבור הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה.

כיום, אחת התרופות הפופולריות ביותר הניתן סכיזופרנית נקרא Clorazil. תרופה זו היא תוכננה במיוחד עבור סדר סכיזופרנים להם לשלוט תפקודי המוח שלהם. מצד השני, אנשים עם הפרעה דו קוטבית ניתנים בדרך כלל עם ליתיום שנקרא סמים. ליתיום היא תרופה יעילה מאוד שיכול למנוע אפיזודה מאונייה לא ישנה. עבור מחלה דו קוטבי רכיבה מהירה, התרופה בדרך כלל שנרשמה על ידי מומחים נקראת חומצה ולפרואית. זהו גם תרופה מצוינת עבור מחלה דו קוטבית אופניים רגילים.

זה בדרך כלל קשה מאוד להבחין הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה. לכן זה מאוד חשוב לך לבחור רופא, פסיכיאטר או רופא מומחה אשר הוא מכובד בתחום מחלת נפש. באמצעות בחירת הרופא הנכון, אתה יכול להיות בטוח שאתה תטופל עם הטיפול הנכון ותרופות עם המחלה שלך. זה מאוד חשוב כי דו קוטבית הפרעה וסכיזופרניה צריך להתגלות מוקדם ככל האפשר לטיפול כדי להיות יעיל יותר.

אתה צריך לשקול את זה שתי המחלות יכולות נפשיות לשתק אותך ולגרום לך חבר בחברה יצרני. מחלת נפש השארת לפתח בלי מטופלים, זה רק ילך ויחמיר עם הזמן והוא יכול להשפיע על אורח החיים שלך באופן משמעותי.

אז אם אתם או בן משפחה מראה סימנים ראשונים של סימפטומים מאניה או דיכאון, אתה צריך מיד להתייעץ עם הרופא על זה. הם יוכלו להפנות אותך למומחה מכובד בהפרעות של המוח. מומחים יוכלו לקבוע אם הוא או סכיזופרניה או הפרעה דו קוטבית לנהל את הטיפול המתאים למחלה.

נמוך ג'רמי מספק יותר חופשי מאוד מועיל מידע על הפרעה דו קוטבית. אתר זה מלוקט קטעי וידאו רבים על הפרעה דו קוטבית שבו תוכל ללמוד עוד על.

בקר http://www.HealthyLogs.com לפרטים נוספים וסרטי וידאו.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.