הורות ADHD – 10 לקחים שלמדתי בדרך הקשה אודות הילד שלי עם ADHD ו ODD

כשהבן שלי, ג'יי ג'יי, היה 4, הוא אובחן עם ADHD. כשהיה בן 9, מנהל המכללה הכריז "בסיכון".

ניסיתי כל שיטות מסורתיות לעזור לבן שלי, כולל תרופות "לדבר הטבע" של טיפול עם פסיכולוגים ופסיכיאטרים. קראתי לפחות 30 ספרים על ידי כל גורואים ההורות. עם זאת, ההתנהגות של הבן שלי יצאה מכלל שליטה.

כל זה השתנה כאשר לקחתי טיפים

נלקחתי על ידי חברו פסיכותרפיסט שגידלה 36 ילדים עם הבית ADHD חמור. היא אמרה שהבן שלי היה כנראה גם ODD ODD (65% מהילדים עם ADHD לפתח את זה). היא למדה אותי את דרך הורות ילדים עם ADHD החדש והמשופר. ובתוך שלושה שבועות, את ההתנהגות של הבן שלי הייתה 75% יותר.

גידול ילד עם הפרעת קשב וריכוז היא כמו הליכה בשמורת הגרנד קניון. על כל עשרה צעדים שאתה לוקח לפני שאתה להחליק על כותרת מסלול השלושה השלבים על החצץ.

עשרה דברים שלמדתי

לאחר מספר סבבים של עשרה צעדים קדימה ושלושה צעדים אחורה, זה מה שלמדתי על הבן שלי:

1. הוא מחפש כל הזמן כדי לראות אם אני מיישם את מה שאני מטיף. התפקיד העיקרי שלי הוא מודל ההתנהגות שאני חושבת עליו. הוא הכי רש עם השליטה העצמית שלי.

2. הוא באמת רוצה לשאת חן בעיני. הוא מפריע תודעתו של להיות מחוץ לטובתי.

3. הוא זקוק לתשומת לב. הוא זוכה עם ההתנהגות הטובה שלו.

4. האתגר המתמשך הוא ספר. ההבדל הגדול הגיע כאשר למדתי לשמור על תקשורת פתוחה ושותפות עם צוות בית הספר. הסמים עזרו לו להתמקד בלימודים.

5. אם ערך חסר או כישורים חברתיים, זה כנראה בגלל שאני לא הצלחתי להגיע אליו, כך שהוא יכול להבין ולקלוט.

6. הוא צריך לראות מה יש את זה בשבילו. הוא צריך סיבה להתחיל עכשיו עם יחס טוב. השימוש במערכת אסימון הוא חיוני כדי למנוע נדנוד, מתחנן, שחיתות, ודברים אחרים שאינם להניעו לשנות.

7. אם הוא לא מתנהג, הוא לא מקבל משהו שהוא צריך. אני צריך לענות על הצרכים שלה או לשאת בתוצאות.

8. אני חייב לצפות בדריכות ולהקשיב לכל מה שהוא אומר, כי זה קל יותר לשמור על רמת ביצועים כי והחזיר אותו על המסלול לאחר מהפסים . אני צריך להתמודד עם שימוט מיד, בשלווה ובסבלנות.

9. המטרה העיקרית שלי היא ללמד אותו לחשוב שהוא יכול לפתור בעיות משלה.

10. עקביות היא המפתח. המטפל שלה הזהיר שאם הבן שלי ירד רק שלושה חודשים ללא הכשרה לפני גיל 18, הוא backslide כאוס טרום אימון לחלוטין.

זה לא אשמתנו

אנו מאמינים כי רק כי אנחנו כהורים, אנחנו צריכים לדעת איך ביחס ילדינו עם צרכים מיוחדים. הניחוש שלי ולנסות רק הוביל שנים של סבל. המכשול הגדול ביותר היה שינוי הרגלי יעיל הישן שלי.

אין הורים רוצים לשמוע שהם צריכים לשנות ראשונים, לפני שינוי ילדיהם עם ADHD כדי שיוכלו להיות בוגרים העצמאיים המצליחים ביותר. זה לא הוגן לשאול את ילדינו לעשות מה שאנחנו לא יכולים לעשות.

הנה מה לעשות עכשיו

אם עכשיו זה זמן טוב כדי לקבל את היחס וההתנהגות של הילד שלך תחת שליטה, אני מזמין אותך להשתמש הורות טיפים אלה כדי להתחיל. אם אתה רוצה עוד עצות, אני מזמין אתכם לבקש דו"ח ללא תשלום "שבע דרכים פשוטות כדי להניע ילדכם להקשיב לך!" ניתן להוריד כאשר אתה מנוי על http://www.AdhdParentingTips.com זה מסביר את שיטות נהגתי להפוך ADHD / התנהגות ODD של הבן שלי יצא מכלל שליטה כמעט נורמלי ב 3 שבועות. אתה גם מקבל שלושה קטעי וידאו חינם: "כיצד למנוע התפרצויות." ככל שתקדימו להתחיל זו, כך קל יותר לעזור לילדכם. אתה יכול לעשות את זה.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.