המחלקה לאונקולוגיה

זום בבית החולים.

הידעת כי במחלקה האונקולוגית הוא מחזה מעורר רחמים, גם אם הוא בבית חולים פרטי? אני לא מתכוון פויה שלו —- אני מתכוון שלה כמו הנידונים למוות. חולים מכוונים וברצינות להילחם מלחמות משלהם. רובם ינצחו עם חבלות קלות בלבד. אבל הם עדיין ברי מזל, כי הם יכולים למצוא את הכסף כדי לשלם עבור טיפול, בניגוד לאלה שבאים למות ורקב ללא השגחה כמו עכברושים. האונקולוג הוא כל כך מודאג להזריק טקסול, קרבופלטין, ובחילה – לתת יותר ימים, חודשים ואף שנים, הוספת קצת חיים לחולי סרטן. אחיות וצוות רציניות, מדי, כאילו חולים הם משפחות משלהם. זהו הייעוד, שירות, תפילה. אם אתה רואה אנשים עם פאות, כובעים, בנדנות וכובעים, זה סימן, הם יצאו למלחמה. תתעסקו אתה לא איתם, הם היו צריכים אחרי-זעזועים תוכלו לטעום את נקמתם.

וגם את הכנס נפתח.

"האם אתה רוצה ניתוח נוסף כדי לחסל תאים סרטניים אחרים מסתתרים בלוטות הלימפה? אנחנו צריכים להפחית את גידול אמא כך שהוא לא לייצר תאים סרטניים חדשים .. . "אמר הרופא / מומחה.

זה מצחיק. זה כמו מלחמת הכוכבים, חייזרים, ואת Xmen. הנה מוטציות, אנדרואידים, מדע. הרגשתי עקיצה בבטן כאילו הייתי אחד שהיה חולה. "תאים סרטניים לנוע במהירות," אומר ד"ר Cornelio, אונקולוג. התא חייב להפסיק לגדול והפצה וזו סיבת ערך זמן רופאים ומהיר. גם 92 שנים של חולים שנתחו לחיות זמן רב יותר, נרפא בהצלחה.

בכלל, איך חולי סרטן מטופלים? ישנן דרכים שונות. נהלים הכשרה נדרשים. וכמובן, סדרה של רופאים חוות דעת מומחה .

קח למשל את חולה א חולה בסרטן שחלות זוחל אל חלקי הגוף. לכן, האיבר המושפע בעיקר / עם סרטן יש להתייחס ראשון . פעולה או כימותרפיה תהיה מומלצת. זה תלוי בסוג של הסרטן.

6 מפגשים של כימותרפיה לפחות נדרשים. לאחר מכן, סדרה של בדיקות מעבדה כגון בדיקת דם, Xray, את אולטראסאונד ו- CT היה שוב להיות נחוצים. במקרים מסוימים, שהגידול מתכווץ. ואז, אחרי שלושה או ארבעה חודשים של בדיקות חוזרות על עצמן עבור התאים אינה מתפשטת.

בטיפול בחולי סרטן, פסיכולוג ו / או פסיכיאטר יכול להציע סיוע בקבלת המחלה. ברוב המקרים, ההחלטה של ​​המטופל צריכה להיחשב כטיפול הוא / היא מעדיפה.

Saint פרגרין הוא הקדוש הפטרון של חולי סרטן פגע.


רוז פלורס מרטינז Ishallwrite

http: //rfvietnamrose09.blogspot.comhttp: //roseprayers.blogspot.com

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.