חוות דעת פסיכיאטרית-כאבים פיזיים כחלק מדיכאון

דיכאון הוא מצב נורא שבו אדם יכול לעבור. זוהי מחלה המשפיעה על אלפים או אפילו מיליוני אנשים ברחבי העולם. מצב נפשי זה הוכח להיות השפעה של לחץ. כאשר אנשים הדגישו ואין להם דרך להתמודד או להתמודד עם מצבם, הם נוטים לפתח תחושה של עצב, חוסר תקווה, וכו ' אבל מלבד הסימפטומים הרגשיים, סימנים פיזיים יכולים להיות גם ברורים.

רוב הזמן, פסיכולוגים לאבחן אדם עם דיכאון על ידי הסתכלות על הסימפטומים הרגשיים. עם זאת, אנשים הסובלים מדיכאון יכולים להיות גם סימפטומים פיזיים. להלן רשימה של תופעות אלה.

הסימפטום הראשון של דיכאון הוא בולימית. יש אנשים עם דיכאון נוטים לאכול יותר מדי. יש גם כמה אנשים בדיכאון נוטים לאכול פחות מהרגיל או מסרבים לאכול כל דבר. כך, עוד סימפטום עלול להתרחש גם: שינוי פתאומי במשקל. כך או אדם יכול לרדת במשקל או לעלות במשקל מהר יותר מהרגיל.

אנשים רבים הסובלים מדיכאון גם לפתח הפרעות שינה. יש אנשים מדוכאים רבים בעיות שינה. להיפך, יש גם אנשים שנוטים להאריך לישון בגלל הדיכאון.לפעמם אנחנו לא מצליחים למצוא את הסיבו לכך ומאשימים כלח מיני גורמים אבל קחלו חוות דעתו של פסיכיאטר ותקשיבו לו – "זה יכול להיות גם דיכאון"

מלבד אלה, עייפות נחשבת גם בין הסימנים הנפוצים ביותר של דיכאון. אדם מדוכא נוטה להיות יותר אנרגיה כדי לבצע כל סוג של פעילות. אחת סיבות לכך היא שאם אתה בדיכאון, אתה לא רוצה לעבור ולבצע את המשימות שאתה צריך לעשות.

מרגיש כאב הוא סימפטום נוסף של דיכאון. בדרך כלל הכאב הוא לטווח ארוך. כאשר אתה בדיכאון, כנראה שאתה יכול לחוות שיש כאב בגוף שלך ללא כל סיבה פיזית.

דיכאון עשוי להיות לא קל לאבחן ובדרך כלל, אנשים שמפתחים את המאבק הזה להתמודדות. אף על פי כן, זה אפשרי. ישנן דרכים רבות ושונות, כי אתה יכול להתמודד עם או להיפטר מדיכאון.

פורסם בקטגוריה דיכאון. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.