טיפול במחלת נפש – לדון, לחקור ותמיכה

בריאות נפש היא חשובה כמו בריאות פיזית. בריאות ולא פיזית, בדרך זו או אחרת תלויה במידה רבה על בריאות נפשית. לכן הבנת בריאות נפשו חיונית. מחלת נפש היא מאוד נפוצה בימים אלה, אבל תקווה לא נראית בסופו כאן. טיפול מתאים למחלת נפש ומצפון חברתי לעשות את הדברים קל להילחם נגד הבעיות הקשורות לבריאות נפש.

מחלת נפש פירושו לא רק חרדה או דיכאון. השורש הוא במובן של לא מרגיש את עצמך יקר. התחושה של תחושת ביטחון מביאה לא יסולא בפז וגם משמעת עצמית. זה נחשב המפתח לשקט נפשי.

תמיד העולם חייב ללמוד שמחלת נפש היא דבר להתבייש. יחס שלילי, חוסר התחושה של הכללה נחשב ולא בושה לכולנו. הימים חלפו כאשר ילד מפגר נחשב הסטיגמה של חברה מתורבתת שנקרא. מקרים עדיין נמצאים בי ללכת נגד הגישה האוהדת שלנו שהרוויחה הקשה כלפי החולים החלשים נפשי. אבל כן, במקרים נדירים יחסית.

בואו לחקור …

מחלת נפש היא אקוטית בקרב אמריקאים. מיליוני אנשים אמריקאים סובלים מהפרעות נפשיות שונות. אבל כמה treatment למחלת נפש הוא להילחם נגד המצב. הפרעות נפשיות הן:

הפרעות ספקטרום האוטיזם: זוהי הפרעה של התפתחות עצבית בדרך כלל גלויה בחיתולים, לפני מגיע הילד גיל שלוש שנים. הסימנים של אוטיזם להיות חיים יותר כאשר ילד הוא 12-18 חודשים של גיל. מחקרים מראה כי הפרעות ספקטרום האוטיסטי (ASD) עשויות להיות תורשתיות. כתוצאה מכך, חלק לשאת רגישות גנטית להפרעה אוטיסטית.

תסמינים:

1. עיכוב בלומד לדבר

2. הפרעות בתקשורת חברתית או חוסר היכולת להכיר

3. העדר מוחלט של מזדמן או קשר עין

שפה חזור 4. ופעילויות מוטוריות (כגון ידי מחיאות כפיים, לקשקש)

style = "מכוח מערכת p <ליישר: להצדיק; "> 5. קיבוע קבוע בחלקים מסוימים של <סגנון p אובייקט

=" text-align: להצדיק; "> 6. חיבה לשחק לבד <> <סגנון / p p =" יישור טקסט: להצדיק; "> הפרעות קשב וריכוז: זה נקרא קליני כהפרעת קשב והפרעת קשב ונפוץ בקרב אנשים צעירים. כ -9% מילדים בין 3-17 ו -2% -3% ממבוגרים סובלים מהפרעה זו.