כיצד לקבל את הטוב ביותר עבור יועץ העשרה והפסיכיאטר שלך

כל המדריכים הם לא שווים כשמדובר להשיג הצלחה עם בני הנוער. רק אם ידע בסיסי מלא רופא של מועצת המנהלים של בני נוער, הוא או היא יכולה להצליח בהשגת התוצאות הטובות ביותר מבני הנוער.

למרות שזה עלול להיות קשה למצוא יועץ, אני באמת רוצה לדעת את הדרכים הטובות ביותר לגלות סוג זה של יועץ יכול לשים את הילד שלך על מסלול.

הקבוצה הראשונית של מטפלי מומחים מגיעה מאנשי מקצוע מקומיים כגון פסיכיאטרים, פסיכולוגים קליניים ומדריכים בריאות נפש שמורשות להחזיק.

זכור, את זכותם של ילדים ובני נוער, יועצים מקצועיים הם לא רק שימושיות, הם חשובים מאוד להצלחה ארוכת טווח שלך נער.

רבים מדריכים ומטפלים יכולים לעבוד עם הילד שלך בזמן קצר. קבל מספיק אישיות וכמה בדיחות טובות, רוב המטפלים יכולים להוביל להצלחה מסוימת בפרק זמן קצר. אבל זה לא נגמר כאן. בדיחות />
ולימד באדיבות לפעול במשך זמן כה רב. חשוב שיועץ העשרה שלכם לקבוע את הבסיס המתאים ליציבות של הילד שלך בשנה הבאה.

זכור כי אתה לא רק רוצה לפתור בעיות התנהגות של ילדיהם כמה ימים אתם מחפשים לפתח יציבות לטווח הארוך של היחסים אישיים, ההישג שלו / שלה אקדמי ובני משפחתו וחייו המקצועיים.

על מנת לחסל את החרדה בגיל ההתבגרות שלהם, ד בעיות תוקפנות או התנהגות אחרת, מדריכים להסתכל על מה את הגורם הספציפי של הבעיה יכול להיות במהירות ולאחר מכן ליישם את הידע, הניסיון והכישורים שלהם כדי להפוך את העסקה לטווח ארוך.

שאלות חשובות: האם יועץ העשרה שלכם כדי לעזור לי אחרי בית הספר או בסופי השבוע, או מתקשים בקבלת המינוי, הוא או היא יכולה לסחוט אותך? האם הוא / היא חלק מהתכנית שלך? יש יותר מ -10 שנות ניסיון בטיפול בבני נוער? האם הוא או היא יכולה לבנות מערכת יחסים חזקות עם הילד שלך או ילד פשוט ללכת מגלגלים את עיניו?

הייעוץ הראשוני, הילד ומתבגר מטפל צריך להתייעץ איתך מומחה כדי להעריך את מה שיש לך ילד בעיות, רגשות והתנהגות ספציפיים יש להסיר, שיש לחזק, ומה מטרות יש לחזק. עם המשוב שלך, הוא או היא לפתח תכנית ברורה של טיפול שאתה יכול להבין. הוא יחזור שיחות הטלפון שלך אם אתה צריך מהיר ואפילו לתקשר עם מורים של ילדיהם.

פסיכיאטרים, תואר ברפואה ולקבל מעט מאוד טיפים אימון ילד. הם משמשים בעיקר ללרשום תרופות פסיכוטרופיות.

פסיכולוגים, לעומת זאת, ייעוץ דוקטורט בפסיכולוגיה, ורובם הוכשרו בטיפול, מחקר וייעוץ והערכה. עובדים סוציאליים בעלת התואר שני בcasework החברתי והעבודה קהילתית בדרך כלל מאומנות וייעוץ, יועצים בתחום בריאות נפש עם תואר שני, בנוסף להכשרתם,.

על פי ייעוץ המכון הלאומי לבריאות נפש, למעלה מ -25 מיליון אמריקאים זקוק לעזרה מקצועית כדי להתמודד ביעילות עם רגשות ובעיות שנראים מעבר לשליטתם. זה כולל נושאים הקשורים להתעללות משפחה, אובדן עבודה, צער, דיכאון, מתח, מערכות יחסים וחומר.

האילוצים וקונפליקטים יכולים להיות נטל ומתיש לפעמים אנחנו צריכים עזרה מקצועית מחוץ לעבודה דרכם. באמצעות ניסויי טיפול, ייעוץ, היפנוזה ואישיות, פסיכולוגים לסייע למיליון אנשים בכל הגילים לחיות את חי בריאות איכות, יצרניים וגבוהות יותר.

מיטב מטפלים אומרים, מתקשר איתך ומעודדים אותך לעשות את אותו הדבר. הם אתה ומורים על איך לנהל את ההתנהגות של הילדים שלהם, שתהיה לי את הסיכוי הגדול ביותר של הצלחת מדריך.

יותר סביר, תכנית הטיפול יגרמו לך לשנות את הדרך אגיד לך מה הילד שלך אומר. תכנית הטיפול תהיה מונעת על ידי המניעים החזקים ביותר לילדים שלך, כך שזה יקדם את שיתוף פעולה פעיל במקום התנגדות. שימוש במיומנויות תקשורת יעילות, ותכנות וכוחו של יועץ מומחה יכול לעזור לך להפוך את התבוסה העצמית שלך הנער ומגשים את עצמו.


יותר פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.