למה פסיכיאטרים באוסטרליה הם בין הטובים ביותר בעולם

"? מה ההבדל בין פסיכולוג ופסיכיאטר" ייתכן ששמעת את השאלה הזאת מאות פעמים עכשיו. ואם אתה אחד משני אנשי המקצוע, אתה עדיין יכול להיות נבוך מזה או שכבר קהה על ידי אנשים רבים שתמיד יקבלו שגוי. טקסט

-align: להצדיק; "> למרות ששני תחומי הרפואה להתמודד פסיכותרפיה, פסיכולוגים טיפול בבעיות רגשיות ונפשיות באמצעות התערבות וייעוץ. פסיכיאטרים, לעומת זאת, טיפול בהפרעות נפשיות הנובעות מבעיות פיזיות או גנטיות שהושגו; וטיפול במקרים אלה באמצעות תרופות ופרוצדורות רפואיות אחרות (וכו 'טיפול אלקטרו-עוויתי).

עכשיו שזה מהדרך, בואו נתמקד בפסיכיאטרים והשירות שלהם לאוסטרליה

השירות פסיכיאטרי תמיד היה הוראה חשובה בתעשייה הרפואית האוסטרלית, והעולם כולו. לדברי דגש על פסיכיאטריה באוסטרליה, שפורסם על ידי כתב העת הבריטית לפסיכיאטריה, בשנת 2000, היו כ -2,000 פסיכיאטרים מתאמנים בארץ, 80% מאלה בפרקטיקה פרטית ורובם ממוקמים ב החוף של היבשת. מספר זה גדל באופן דרמטי מאז.

עם השירות הרפואי באוסטרליה הידועה להיות בין הטובים ביותר בעולם, אין זה מפתיע לדעת שפסיכיאטרים בארץ נחשבים בין הכי טוב בעולם. זאת, בעיקר בשל ההכשרה המלאה ואינטנסיבית שהם מקבלים תלמידים גם להיות בתחום.

? כיצד להפוך פסיכיאטר

לדברי הפסיכיאטר, אדם המבקש להתמחות בפסיכיאטריה להשלים תחילה ראשון לרפואה, תואר ראשון בניתוח או MBBS . בדרך כלל זה ייקח חמש שנים ויש לקחת לבית ספר שאושר על ידי מועצת המנהלים של המדינה.

האוסטרלי המלכותי וניו זילנד המכללה של פסיכיאטר (RANZCP) מציינים כי לאחר תואר MBBS, הבוגר יעבור התמחות עשרה חודשים ב בית חולים להיות רופא רשום באופן מלא. זה לאחר מכן ניתן יהיה ואחריו עוד שנה של תושבות כרופא.

כדי להתקבל לתכנית הכשרה פסיכיאטרית, המועמד ראשון לעבור ראיון קבוצתי שנערך על ידי צוות של פסיכיאטרים לכל מדינה. כל מבקש חייב להיות מסוגל להוכיח את יכולתם לעבוד והמקצוע הפסיכיאטרי בכללותו.

כאשר מבקש לבסוף עובר להכשרה לתארים המתקדם, הוא / היא חייבת לעבור מינימום של חמש שנות הלימוד. תהליך זה מחולק ל: טירונות של שלוש שנים ושנתיים של השתלמות. לאורך השנים האלה, מתמחים יעבדו תחת הפיקוח של רופאים מנוסים ומוסמכים בבתי חולים ובמרפאות קהילה. הנה המומחיות והניסיון שלהם נבדקו והוערכו.

אחרי ההכשרה הארוכה והקפדנית הזה, בכל פעם פסיכיאטר בוגרי בית הספר האוסטרלי אושר על ידי המדינה, יכולים להיות סמוכים ובטוחים לכולם שרופאים אלה הם יותר מאובזרים ומתאימים לכל המשימה הפסיכיאטרית בהישג היד.


גלה Medepage (קהילת בריאות אתר גלובל) לPsychiatrists דרושים , מידע מקצועי ומענה פסיכיאטרים ברחבי העולם.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.