לרעה משפטי הפסיכיאטרי – שימוש בפסיכולוגיה לשלוט ולהכיל ניצולי אלימות במשפחה

אין זה מפתיע כי הפסיכולוגים והפסיכיאטרים הם אויבים נשים מוכות. אין ספק שהם התנועה של נשים מוכות. השאלה היא, מדוע נשים מוכות אהבו בפסיכולוגיה? ומעל לכל, ניתן לתיקון זה?

מחלת נפש קורבן בטענה

יותר מקרים מאשר לא, פסיכולוגיה נוצלה בעבר כמועדון להכפיש התוקפן, מכיל שתיקה, ולעתים קרובות להעניש את הקורבן. רוב האנשים החיים במערכת יחסים שבה מתעללים יודעים.

זה הדבר הראשון שהמחבר יגיד לשמור הקורבן במקום unempowered, "אתה משוגע … אתה פסיכי … יש משהו באמת לא בסדר איתך … אתה צריך עזרה! "

מחלת נפש הקורבן: פקיד

לכן, כאשר יום יבוא" כחול "( צעדים ודלתות אכיפה) של בית המשפט הפתוח, הוא הופכים להיות זמן מחלת נפש לכאורה של קורבן לגיטימי. לפיכך, "מתכווץ" צעד עד מורשתו של המחבר או הסוכנים שלו / שלה.

עכשיו, עם הערכה מהירה, חוות דעת פסיכיאטריות מספקת תוצאה רצויה של העבריין והקורבן נותר מגרד את הראש שלהם. למרבה הצער, במקרים רבים, אבחנות הן תוויות פסולות כי פשוט עשו עבודה. והאנשים האלה ללכת עם התווית והפסיכולוגיה לשנוא.

את הטעם המר שיורית ודעות קדומות קיימא

אני זוכר יושב בישיבת תכנון עם הקבוצה של תנועה לנשים מוכות, שבה הוחלט בין חברים שהמילה "הקלינית" לא תתאפשר הכנסת התכנון שלהם או במקרה שלהם.

לפני שהכרתי המדיניות החברתית של אלימות במשפחה, אני מבולבל, משום שהמילה "מרפאה" היה נייטרלי לי שהמילה "פופקורן". עכשיו אני מבין איך ולמה בזיכרון של מילה זו משמשת כחרב לחתוך מצב בריאותם הנפשית לחתיכות.

פתרון לנשים מוכות, בריאות הנפש וטינה נטו

תארו לעצמכם שכל אישה מוכה, נתון מה שאני כאמור לעיל, בחר נתיב שונה הסיוט הזה. ואם היא מערערת על אבחון ביקשה להגן בריאות הנפש שלו. בעשותו כך שיישמר שפיותה הוא בדיסק ובמציאות שלה. וזה להעצים אותו כל כך מעבר לכל דמיון!


למידע נוסף על אלימות משפטית פסיכיאטרית, לבקר http://www.PreventAbusiveRelationships.com/crazy_making.php ד"ר ז'אן מלך, Ph.D. עוזר לאנשים לזהות יחסים התעללות סוף בבית ובבתי המשפט גירושין. זכויות יוצרים 2009 ז'אן המלך, Ph.D.

מצא עוד פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.