ביקורת ספרים – "Going לחתיכות בלי מתפרק – מבט בודהיסטי על שלמות"

ד"ר מרק אפשטיין.

Going לחתיכות בלי מתפרקת הוא ספר מעולה באמת על חלק מההבדלים החשובים בין בודהיסטים הפסיכולוגיה המערבית. ד"ר מארק אפשטיין הוא פסיכיאטר בפועל פרטיים מודט לטווח ארוך ותלמידו של Buddhadharma. הידע והניסיון ישיר הנרחבים שלו, הוא ארוגים בצורה מבריקה יחד חכם שבשני העולמים:. בודהיזם ופסיכותרפיה המערבי

בפרט, אפשטיין מתנגד הדגש המערבי על אינדיבידואציה, הפרדה והצורך לבנות אגו חזק עם תורת הבודהיזם על איך הבנייה, טבוע, עצמם נפרדים ועצמאיים הוא המקור העיקרי של סבל אנושי. הוא מספק אחד ההסברים הטובים ביותר ששמעתי על איך אנחנו יכולים לעבוד במקביל עם אמיתות מוחלטות, בודהיסטים לכבד קשה הזה, אך מאוד חשוב בתחום ההבנה מי אנחנו רוצים להיות בעולם.

בעיקרו של דבר, הוא מביא את "האמת" של ארעיות, תלות הדדית ולא ניתק את עצמם מהותיים או גופים והבנה מעל לכאורה היפך, זהויות תוצר חברתי ונפרדות חזק, אגו להעריך. הוא קובע כי זה לא כל כך הרבה, שאלה של "להיות מישהו לפני שנוכל להיות כל אחד," כעניין של ראיית התלות ההדדית של להיות "מישהו ואדם. תפיסות אלה שני של עצמנו ניזונים אחד מהשני, ולא אחד להצליח אחר. זה כאילו אנחנו צריכים לראות מסביב לקצה ללמוד מבחינתנו זהות מובחנת כדי ראייה רחבה יותר של תלות הדדית, שינוי מתמיד וחוסר עקביות. זה מראה עד כמה אושר לא בא מתוך תחושה מוצקה וחזקה של עצמי עודד מסורתי בפסיכותרפיה מערבית.

לכל אורך הספר היקר הזה, הומוריסטי וארצי, חמלה והאהבה של אפשטיין אדם האחר, הוא מבקש להבין ולעזור כפסיכיאטר זורח הדרך. כדי להמחיש את הבנתו של מתי להתחלק כאשר לערבב את המושגים הפסיכותרפויטי המערבי תפיסות בודהיסטיות המפתח, היא שואבת על תיאורי מקרה, חוויה ישירה שלו עצמו מתאר את ילדותו, דרך שנות העשרים לחייו, כשגילה את תורתו ושיטות בודהיסטיות, עד עצם היום הזה. לדוגמא, זה מאתגר את הרעיון הפסיכואנליטי המערבי של "להתכה עיקרית", או היתוך, של אמא והילד מדגיש עד כמה דעת רווחת הזאת, מסר קשורה עם הסכנות של רגרסיה בחזרה למצב הזה המוצא המשוער, מנעו מאיתנו ולקדם "יכולת מרשימה לפזר" את האגו (לנטוש גבולותיה להפריד) בעבודה יצירתית, המחזה, הקליטה בכיוון או אהבה וסקס .

שיחותיו של הדרישות האינטימיות וחיבור שלנו במיומנות ובחמלה המעורבבות עם השתקפויות על היתרונות של להרפות מגמות לשליטתנו ובהסתמך יותר מדי על המוח של מחשבה התנהגויות תגובתי. כי זה מושך כל כך מניסיון אישי ורעיונות, הוא מסוגל להפוך מושגים קשים בשפה זו יכולה להיות מובנת ויישמה בחייו ותרגול של אחד.

לדוגמה, הוא חולק איתנו איך, במהלך נסיגה, הוא עבד עם התחושה החזקה של אכזבה שהתעוררה כתגובת הליקויים הנתפסים של מערכות הפנסיה. הוא ציין כי הסנטימנט היה מוגזם והפך משמעות habitualised ולכן עצב מאוד מוכר. הוא נחשב אז הדרישה של ילד שטח חזק בטוח, בדרך כלל שמספק תמיכת הנוכחות בלתי מותנית של האמא שלי שבהן כדי להכיל פגוע ומאוכזב, וראה איך הוא חסר כי השיג פיתוח. עם תמיכה של המורה לפרוש, הוא שיתף כיצד נודע לו מרחב דומה בשמירת הביטחון עכשיו הובטח באמצעות מדיטציה הצליח להשתמש בשטח הזה לקבל באופן מלא לראות את הטבע הארעי של העצב הרגיש. לכן, הוא למד "מה הבודהיזם מלמד שוב ושוב: תחושות קשות הסרת לוט לא לגרום להם להיעלם, אבל מאפשרות לנו לתרגל סובלנות והבנה עם כל הווייתנו … זה לא רק האמא צריכה להשתחרר לשלמות. זהו. ".

סגנון הכתיבה שלו הוא חם וארצי, מלא בסיפורים ואהבה מוחשית. זה נותן לנו את הביטחון להאמין שגם אנחנו יכולים להגביר את האושר שלנו על ידי "ללכת לחתיכות בלי מתפרק."

אני מאוד ממליץ על הספר הזה לכל מי שמעוניין באמצעות תפיסות בודהיסטיות לשפר את חייהם בעת היותו מדריך מצוין פסיכותרפיסטים מעוניינים הבנה ושילוב תפיסות בודהיסטיות בעבודה הטיפולית שלהם.

——————————————————————————————————
ד"ר ג'קי דודס PhD (http://eastwestwisdoms.com)

קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , , , , | סגור לתגובות על ביקורת ספרים – "Going לחתיכות בלי מתפרק – מבט בודהיסטי על שלמות"

מעבר אמצע החיים עבור דור הבייבי בום – למד לאהוב את השינוי, אבל לא לשנות למען שינוי

רשימה של תכונות כלל לייחס סגר, פחד משינוי הצורך בשינוי היו בחלק העליון של רוב הרשימות. למדתי ממקורות שונים, כולל מאמני חיים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים וסופרים רבים ויש הרבה על זה.

אם אתה רואה את עצמך בעוד כל זה – במקום לראות את "הבעיה" כדי לפתור, שאלו את עצמכם מה יכול להיות הסיבה בסיסית האמיתית. אולי זה לא יהיה סגר בכלל.

שינוי למען שינוי .

Boomers יכול חש לעתים קרובות חסר מנוחה ככל שהם מתבגרים, הם לעתים הם מבטאים רגשות שהם ואוזלים זמן. הם עלולים לחוש מרוצים פתאום עם החלומות שלהם והמטרות בחיים הקודמות שלהם ומתחילים להרגיש כמו כל דבר שחשב פעם בעל חשיבות עליונה, כי באמת משנה. מבצעים אומרים הרבה כאשר אתה נמצא במצב של מתח ולגרום לדברים לקרות, אבל כשתגיעי ארבעים הנקודה, אתה מתחיל להירגע ולחיות חיים להתפתח יותר. חשוב בשלב זה לא פשוט לעשות שינויים באותו השינוי, אבל לבוא למקום של קבלה מה הוא בחיים. זוהי נקודת המוצא החשובה ביותר עבור כל שינוי. מה שלא תעשה -. אל התנהגות החלטות אימפולסיביות ונמהרות, במיוחד על כסף ו / או קריירה

כן, קניתי לאחרונה קבריולט ספורט אדום – אני אישה! האם זה היה אימפולסיבי? טוב, אולי קצת. אבל אני גר בפלורידה עכשיו, כשגרתי בניו יורק, תמיד רציתי מכונית עם גג נפתח, וזה היה פשוט בלתי אפשרי. הייתי בשוק עבור מכונית חדשה. יכולתי להרשות זאת לעצמו. אז כל זמן שהיא עשויה להתאים את הסטריאוטיפ של החלטת משבר אמצע חיים, הוא לא למלא שינוי רק בגלל. עשיתי את זה כי אני יכול. זוהי הבחנה חשובה כאן.

איזה החלטות אתה עושה בימים אלה? ואיך אתה עושה? שימו לב אם הם אימפולסיבית אם מעולם לא היית אימפולסיבית לפני. הודעה היא לך לקבל החלטות כי אתם חשים חרדה, או בגלל שאתה סוף הסוף עושה בחירות שאתה באמת רוצה ו תואם מה עושה אותך מאושר. זוהי המתנה של סגר. לבסוף הגענו למקום בחיים שבו אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, ואנחנו בדרך כלל להרשות לעצמם לקבל את זה. אני אומר BRAVO אם הגעת למקום הזה.


זה כל כך חשוב כי אנחנו ברורים על מה שאנחנו רוצים בחיים ולא לקחת החלטות משנות לשינוי. ברצוני להציע מערכת תמיכה כדי לעזור לך לקבל ברור ולהישאר על המסלול עם מה שאתה באמת רוצה באמצע החיים. למעשה, אני כל על יצירת אמצע החיים פרדיגמה חדשה. כאשר אתה מנוי על ידיעון חינם שלי להמציא מחדש באמצע החיים, תקבל גישה מיידית דו"ח מיוחד שנקרא "7 הסודות להמציא מחדש באמצע החיים את פסק בפנים." אתה יכול עכשיו http://www.reinventmidlife.com

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , | סגור לתגובות על מעבר אמצע החיים עבור דור הבייבי בום – למד לאהוב את השינוי, אבל לא לשנות למען שינוי

המחלקה לאונקולוגיה

זום בבית החולים.

הידעת כי במחלקה האונקולוגית הוא מחזה מעורר רחמים, גם אם הוא בבית חולים פרטי? אני לא מתכוון פויה שלו —- אני מתכוון שלה כמו הנידונים למוות. חולים מכוונים וברצינות להילחם מלחמות משלהם. רובם ינצחו עם חבלות קלות בלבד. אבל הם עדיין ברי מזל, כי הם יכולים למצוא את הכסף כדי לשלם עבור טיפול, בניגוד לאלה שבאים למות ורקב ללא השגחה כמו עכברושים. האונקולוג הוא כל כך מודאג להזריק טקסול, קרבופלטין, ובחילה – לתת יותר ימים, חודשים ואף שנים, הוספת קצת חיים לחולי סרטן. אחיות וצוות רציניות, מדי, כאילו חולים הם משפחות משלהם. זהו הייעוד, שירות, תפילה. אם אתה רואה אנשים עם פאות, כובעים, בנדנות וכובעים, זה סימן, הם יצאו למלחמה. תתעסקו אתה לא איתם, הם היו צריכים אחרי-זעזועים תוכלו לטעום את נקמתם.

וגם את הכנס נפתח.

"האם אתה רוצה ניתוח נוסף כדי לחסל תאים סרטניים אחרים מסתתרים בלוטות הלימפה? אנחנו צריכים להפחית את גידול אמא כך שהוא לא לייצר תאים סרטניים חדשים .. . "אמר הרופא / מומחה.

זה מצחיק. זה כמו מלחמת הכוכבים, חייזרים, ואת Xmen. הנה מוטציות, אנדרואידים, מדע. הרגשתי עקיצה בבטן כאילו הייתי אחד שהיה חולה. "תאים סרטניים לנוע במהירות," אומר ד"ר Cornelio, אונקולוג. התא חייב להפסיק לגדול והפצה וזו סיבת ערך זמן רופאים ומהיר. גם 92 שנים של חולים שנתחו לחיות זמן רב יותר, נרפא בהצלחה.

בכלל, איך חולי סרטן מטופלים? ישנן דרכים שונות. נהלים הכשרה נדרשים. וכמובן, סדרה של רופאים חוות דעת מומחה .

קח למשל את חולה א חולה בסרטן שחלות זוחל אל חלקי הגוף. לכן, האיבר המושפע בעיקר / עם סרטן יש להתייחס ראשון . פעולה או כימותרפיה תהיה מומלצת. זה תלוי בסוג של הסרטן.

6 מפגשים של כימותרפיה לפחות נדרשים. לאחר מכן, סדרה של בדיקות מעבדה כגון בדיקת דם, Xray, את אולטראסאונד ו- CT היה שוב להיות נחוצים. במקרים מסוימים, שהגידול מתכווץ. ואז, אחרי שלושה או ארבעה חודשים של בדיקות חוזרות על עצמן עבור התאים אינה מתפשטת.

בטיפול בחולי סרטן, פסיכולוג ו / או פסיכיאטר יכול להציע סיוע בקבלת המחלה. ברוב המקרים, ההחלטה של ​​המטופל צריכה להיחשב כטיפול הוא / היא מעדיפה.

Saint פרגרין הוא הקדוש הפטרון של חולי סרטן פגע.


רוז פלורס מרטינז Ishallwrite

http: //rfvietnamrose09.blogspot.comhttp: //roseprayers.blogspot.com

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , | סגור לתגובות על המחלקה לאונקולוגיה

איך לשים את התואר בפסיכולוגיה בעבודה

פסיכולוגים ללמוד את המוח האנושי ואת ההתנהגות האנושית. פסיכולוגי מחקר ללמוד את ההיבטים הקוגניטיביים, רגשיים וחברתיים של התנהגות אנושית. מייעצים למטופלים של פסיכולוגים קליניים או יותר באותה דרך כפסיכיאטר. פוזיציות של קליבר זה בדרך כלל דורשים דוקטורט, אבל יש מספר מפתיע של מקצועות בברכה מועמדים עם תואר בפסיכולוגיה.

סטודנטי רודף דיסציפלינה אקדמית זו ולמצוא כי הם לא יכולים או לא ימשיכו כמה שנים של מחקר כדי להיות פסיכולוג; יכול למצוא אפשרויות להגשמת קריירה בכמה מקצועות ותעשיות. הנה אוסף קטן של דוגמאות.

משאבי אנוש . בסביבה עסקית למנהל משאבי אנוש מפקח על השכירה והפרדה של עובדים ואת ההשקעה, פיתוח והכשרה של עובדים, ולעתים קרובות בעיות אישיות באמצעות תכנית של סיוע לעובד (EAP). מועמדים בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה נחשבים בחירה טובה עבור מועמדים וראיונות לגיוס. ברגע שעבר את העמדות בקומת הכניסה, מפקד לשעבר של פסיכולוגיה יכול להיות מואשם הכשרת עובדים ופיתוח, שיטות עסקיות פנימיות שהפכו חשוב בסביבות עסקיות רבות בם היום רוח צוות היא פונקציה חשובה. טיפ . מייעצים כמה מקצועות כגון נישואי ייעוץ משפחתי. דורש תעודת חניכות מאסטרס והקלינית שנערך עד שנים בתחום. עם זאת פונקציות מייעצות ניתנות לעתים קרובות על ידי אנשי מקצוע בעלי רקע בפסיכולוגיה באזורים שבם דרישות הרישוי אינן כה מחמירות. עבודה EAP כאמור הוא אחד התחומים הללו. תוכניות טיפול תרופתי רבות להעסיק אנשים עם רקע בפסיכולוגיה, שכן רוב המדינות אינן מחייבות רישוי בתחום זה. פיתוח מוצר מומחים להחיל היום הרבה של הפסיכולוגיה החברתית בחיפושיהם efforts.Studying השוק הפוטנציאלי מוצר חדש, אתה צריך להבין גם מה אנשים רוצים ולמה הם רוצים את זה. בוגרי מכללה עם תואר בפסיכולוגיה מעורבת בפיתוח של תוכניות מחקר אלה, כמו גם מומחי מומחי שיווק וייצור. בפסיכולוגיה תעשייתית-ארגונית היא עוד חברת ייעוץ ראשונה העיצוב נעשה שימוש כיום על ידי חברות מנסות לייעל את התפוקה ולשפר את שביעות רצון עובד. מקצועני מחזיקים תואר שני בפסיכולוגיה עלולים למצוא הזדמנויות מנהיגות בתחום זה. שיקום מקצועי משרדים ומרכזים קהילת בריאות נפש עובדים רבים יש מחזיקי תואר ראשון בפסיכולוגיה. אלו סוגים של שירותים ממשלתיים להשתנות מעיר לעיר ואת למדינה, כך חיפוש ממצה של תעסוקה עשוי להיות נחוץ, אבל האפשרויות הן שם.

בוב Hartzell כותב על קריירה עבור GetDegrees.com. באתר יש משאבים מקיפים לתארים בפסיכולוגיה וכן מידע על אפשרויות חינוכיות עבור מאה מקצועות אחרים.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , | סגור לתגובות על איך לשים את התואר בפסיכולוגיה בעבודה

הפרעה דו קוטבית משפיעה על אנשים רגילים הופכים למציאות

מחלות נפש נמצאות בעלייה, וזה לא רק את הסוגים הרוחניים המושפעים מהם. אנשים רגילים שעובדים בחנויות ברחובות עשויים להיות מושפע המחלה. אנשים עם מבטים חתומים או שינויים במצב רוח פתאומיים מראים לא יכולים להיות סימן של הפרעה דו קוטבית. "עבודה קשה" היא דילמה שעמדה בפני אנשי מקצוע בתחומים שונים הדורשים ריכוז יישום אינטנסיבי. בתי מרקחת הקנדי מציינים כי פלח האוכלוסיה היא חלק גדול של החברה, אשר גם אומר שהם נוטים יותר לסבול ממחלות נפש. לעתים קרובות אנשים לקנות Seroquel לטיפול בהפרעה דו קוטבית.

הבנת המחלה היא בעלת חשיבות עליונה בניסיון להתמודד עם זה. היחס של החולים כמו גם בנושאי חברה במידה רבה. לדוגמא, אנשים תמיד האמינו חולים נראים סימנים גלויים של ריור או אבדו במצב לא פעיל כאשר הסובלים מהפרעה נפשית. מומחים, לעומת זאת, אומרים חולה הפרעה דו קוטבי עלול לסבול מהתקפי הדיכאון.

החולה עשוי להיות עייף, המדינה מסוגלת להתרכז בפעילויות לתקופות זמן ארוכות המדוכאות. אותו אדם עלול, בזמנים אחרים להראות היפראקטיביות או מדינה hypomanic. שינה קטנה דרוש ואת הריכוז הוא במיטבו בניסיון להשלים את העבודה. חולי מאניים עשויים להיות הצלחה גדולה בעבודה, אבל עשו פשרות ואולי עלולות להגביר מצבים מאניים מה שמוביל לבעיות יחסים קשות והתפרצויות זעם.

הבנת הסימפטומים של

הפרעה דו קוטבית לעתים קרובות אנשים מתקשים לזהות את הסימפטומים בחולה עד אפיזודה מאונייה חושפת את תכונות האופי לא ראה קודם לכן. לדוגמא, דיילת יכולה לפעול ללא קושי במשך תקופה ארוכה של זמן. שינויים תכופים בלוח זמנים, שינוי היתר על מידה ואת היחס יכול לגרום תסמינים של הפרעה דו קוטבית, אומרים מרקחת קנדית. דוגמה טיפוסית עשויה להיות מי פתאום מרגיש צורך לתקשר עם הנוסעים באינטרקום לא קשור באופן מקצועי.

התסמינים יכולים להיות בבקבוקים במשך מספר שנים, אשר יכול להשפיע על האופן שבו לאט אדם חושב. התנזרות פתאומית מפעילות שוטפת או חוסר שינה עלולה להיות תסמינים ברורים של הפרעות נפשיות. עייפות וחוסר שליטה או עניין בפעילות מתמשכת לעורר בתחילה אי שקט. אם התסמינים אינם נשלטים, אנשים לחוות את הכעס נפץ שלפעמים מתפתח פסיכוזה.

למה טיפול מוקדם הוא

מוצדק טיפול בהפרעה דו קוטבית מוקדם הוא הדרך הטובה ביותר לטפל במחלה. קח דוגמא. יועץ פיננסי מוצלח יכול להפגין התנהגות הזויה בהיסטוריה שמובילה לדיכאון היפומאניה. בצד החיובי, האדם עשוי להראות את יכולות טיפול של מספר פרויקטים בו זמנית, הרבה מעבר ליכולות של אנשים רגילים. עם זאת, על הצד השני של המטבע, אותו המטופל לוקח החלטות פיננסיות אישיות ברצינות אימפולסיבית המשפיעים משפחה בריאה וכלכלה בריאה. אלה הם סימפטומים כי יש לשים לב מוקדם.

התעלם סמנים ספציפיים במשך זמן רב יכול להוביל לתוצאות הרות אסון. בני המשפחה הן המתאימות ביותר להבחין בשינויים המתרחשים חולה. חומרת המחלה עלולה להשתנות בין הפארקים, אבל כל פרק עשוי להשאיר חותם מאחורי לאנשים לשים לב. הבנת סימפטומים בצורות שונות שלה עשוי להיות מעבר ליכולת של בני המשפחה, אבל מול חולים ומשדלת אותם לנקוט פעולה היא התוכנית זכות תביעה. בתי מרקחת קנדיות מציעים לאנשים להשתמש Seroquel גנרית תחת השגחה רפואית בבית המוקדם כדי לשלוט בסימפטומים של הפרעה דו קוטבית ביעילות.


אני סופר קנדי ​​אני עובד בריאות תעשיית התרופות במשך שנים רבות. אני חושב שתרופות הזמנה מבתי מרקחת קנדית מצוינת פתרון עבור אזרחי ארה"ב שלא יכולים כיום להרשות המרשמים שלהם. בית מרקחת קנדי ​​סמי Blue Sky מציעה שירות מרשם קנדי ​​אופטימלי עם הנוחות של שלא תצטרך לעזוב את הבית שלך. יש שמיים כחולים סמים מבחר נרחב של המותג ואיכות גבוהה Canadian גנריות.

קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , , , | סגור לתגובות על הפרעה דו קוטבית משפיעה על אנשים רגילים הופכים למציאות

במחקר של מחלת אלצהיימר

כפי שהונח על ידי דייויס ואח '(2011), מחלת אלצהיימר נפוץ מאוד לסיבוכים בריאותיים המשפיעים האנושות, בימים האחרונים. מחלה זו היא הסוג הנפוץ ביותר של דימנציה, כך היא מחלה ניוונית חשוכת מרפא וסופנית. אלואיס אלצהיימר היה נוירופתולוג ופסיכיאטר הראשון שתיאר את המחלה בשנת 1906. מחלת אלצהיימר מאובחנת בדרך כלל אצל אנשים מבוגרים בני 65 ומעלה; אם כי מעטים המקרים דווחו של אנשים בגילאים צעירים יותר. השכיחות של המחלה היא גבוהה מאוד בזירה העולמית, כך שיותר מ 26.6 מיליון בני אדם סובלים מסיבוכים. מצד השני, סוג סוכרת 2 הוא סיבוך מטבולים מתואר על ידי רמות סוכר גבוהות בדם. בניגוד למחלת אלצהיימר, סוכרת מסוג 2 היא משותפת לקבוצת גיל רחבה יותר (קאוול, 2008). מאמר זה עמוק תדון ולנתח מחלת אלצהיימר וסוכרת מסוג 2 (NIDDM).

אבחון ראשוני: מחלת אלצהיימר

מחלת אלצהיימר בדרך כלל מאובחן אצל אנשים 65 ומעלה גיל, אך מחקרים הוכיחו כי צעירים הם גם האיום של המחלה. האבחנה של מחלת אלצהיימר כרוכה קריטריונים שונים. המחלה מאובחנת קליני על ידי השימוש בהיסטוריה של החולה, תצפית קלינית, ואת ההיסטוריה של הערבות של ההורים. במקרה זה, תכונות ומצבים נוירו-פסיכולוגיים ונוירולוגיים נחשבים בהערכת נוכחות של המחלה (ואח Gears, 2011). בימינו, הטכנולוגיה היא לאימוץ נרחב באבחון של המחלה, כך מתקנים ושיטות מתוחכמות מאומצות. הדמיה בתהודה מגנטית והדמיה רפואית גם הם אימצו כדי לאבחן את המחלה. פוטון פליטת פוזיטרונים טומוגרפיה ממוחשבת תאומץ גם באבחון של המחלה. יתר על כן, טומוגרפיית פליטת פוזיטרונים היא גם קריטריון יעיל לאבחון של מחלת אלצהיימר. גישה זו מבטיחה אבחנה מדויקת של המחלה בכך שהיא תורמת הדרת סוגים אחרים של דמנציה או מחלת מוח (ואח Gears, 2011).

הקריטריונים לאבחון של המחלה על מנת להבטיח את התחזית של מבשר צעדי התנאים האמיתיים של מחלת אלצהיימר. מנקודת מבט אחר, הערכת התפקוד אינטלקטואלי משמשת גם כדי לקבוע את מצב המחלה. ירידת ערך פרוגרסיבי של תפקודים קוגניטיביים נחשב כראוי באבחון של נוכחות של המחלה. חשוב לציין כי בדיקות מעבדה אינן משמשות לקביעת נוכחות של מחלת אלצהיימר. כפי שמוצג על ידי דייויס ואח '(2011). מבחנים נוירו-עוזר לספק מידע מדויק של המחלה לאורך לעזור להעריך מדדים של קורסים ואת התגובה לטיפול. יתר על כן, פוסט מורטם נהלים גם לעזור במתן מידע דיוק גבוהה ביחס למצב של המחלה (ואח 'דייויס, 2011).

סימנים ותסמינים

ליקויים פונקציונליים קוגניטיבית הם היסודות העמוקים ביותר של מחלת אלצהיימר. במקרה זה, חולה להראות שינויים הדרגתיים בתפקוד הקוגניטיבי. כמה סימנים ותסמינים של המחלה הנם כדלקמן.

-difficulties בביצוע משימות נפוצות, כגון הכנת ארוחה, את השימוש במכשירים פשוטים בית אחיזה בקרב משימות פשוטות אחרות.

– אובדן זיכרון המשפיע מיומנויות עבודה מוכרות. במקרה זה, התדירות שוכח דברים עליות פשוט הקורבן. החולה גם הופך להיות כל כך מבולבל שהוא / היא לא יכולה להתרכז בתרגיל חובותיו.

– הקורבנות של מחלת אלצהיימר גם להראות קשיים באמצעות השפה. אנשים עם המחלה להראות קושי נורמלי באמצעות עולמות או משפטים פשוטים. במקרה זה, רמת בקיאות ביטוי בעל פה ובכתב פוחתת משמעותית.

-Disorientation למקום ומזמן הוא גם סימפטום של מחלת אלצהיימר. קורבנות של מחלה זו יש חוסר התמצאות יוצא דופן דברים מוכרים מאוד כמו, בדרך חזרה, ברחובות או בעת ובעונה אחת.

– מחלת האלצהיימר מאופיינת גם על ידי פסד של קבלת החלטות טובה. זו באה לידי ביטוי דרך בגדים הולמים או פזרנות בלתי רגילה.

-. הקורבנות של מחלת אלצהיימר גם יש בעיות בחשיבה מופשטת, כך הפסד של הבנת הקורבן של השימוש ומשמעות של מספרים

סימנים ותסמינים אחרים של מחלת אלצהיימר כוללת: תנופה דרסטי במצב רוח, הסחת דעת של דברים, לשנות את האישיות מהירה, אובדן דרסטית של ריבית, יותר שעות שינה, וחוסר היוזמה. et al דייויס (2011) העריך כי חולה עלול לא צריך את כל באחד מהסימנים שצוינו לעיל, אבל שניים או שלושה של האות מעל הנוכחות של המחלה.

Pathophysiolgy / אטיולוגיה

אובדן הסינפסות נוירונים בקליפת המוח הם המאפיינים העיקריים של מחלת אלצהיימר. זה מוביל אטרופיה משמעותית של האזורים השונים שנפגעו במחלה. כמה תרחישים אלה כוללים ניוון של אונת הורי האונה הטמפורלית. בנוסף, רכס החגורה ואת קליפת המוח הקדמית מושפעים גם על ידי המחלה (ואח Gears, 2011). השימוש טומוגרפיה ממוחשבת פליטת פוטונים ואת המיקום הדמיה ידי תהודה מגנטית הראו ירידה משמעותית בגודל של אזורי מוח ספציפיים. זה בדרך כלל בא לידי ביטוי על ידי הקורבנות אשר הגדיל את מעמדם של המחלה. סבכים נוירו-פיברילריים ושלטי עמילואיד נראים גם במוחם של הקורבנות. זה נעשה בדרך כלל באמצעות מיקרוסקופ כדי לקבוע את המצב של המוח של אלה שנפגעו. מעניין לציין כי הסבכים הם תופעה שכיחה בקרב הקשישים, למרות קורבנות של מחלת אלצהיימר יש מספר גדול יותר של אותם. סבכי אלה נצברים בדרך כלל באזורי מוח ספציפיים כגון האונה הטמפורלית. בנוסף, גופיפי לוי הם גם תופעה חשובה victis של מחלת אלצהיימר (ואח Gears, 2011).

מחלת אלצהיימר מתאפיינת ירידת ערך מהירה ויוצאת דופן של זיכרון עם פונקציות קוגניטיביות אחרות. מחלת האלצהיימר היא שנתרמה על ידי צבירה נורמלית ואת הייצור של פפטיד בטא עמילואיד. ההצטברות של פפטידים עמילואיד מפעילה ניוון עצבי. מצד שני, הצטברות של סיבי עמילואיד להפריע סידן של התא וגורם מוות תאי (ואח Kukull, 2011). תאים אלה צוברים במיטוכונדריה שבו מעכבת את הפונקציות של אנזימים. זה משפיע על השימוש הרגיל של גלוקוז במוח, ובכך מוביל לליקויים קוגניטיביים. מצד שני, תהליכים דלקתיים אשר לגרום נזק לרקמות קשורה גם בהתפתחות מחלת אלצהיימר (ואח Kukull, 2011).

מספר טכניקות כדי להנחות את הערכת פגיעה קוגניטיבית עקב מחלת אלצהיימר הוקמו. בתור התחלה, במבחן מיני-נפשי הוא אחד המבחנים הנוירו-הפסיכולוגיים אמצו בהערכת מצב המחלה. בדיקת נוירולוגית תאומץ גם למתן דיוק גבוה תוצאות אמינות. הדבר נעשה בדרך כלל בשלבים הראשונים של המחלה (ואח 'דייויס, 2011). מנקודת מבט אחרת, הראיונות נערכו גם עם בני משפחה על מנת להעריך את הנוכחות של המחלה. מטפלים וחברי המשפחה הקרובה הם היכולת לספק מידע קיימא המסייע להעריך פונקציות הקוגניטיבי והמנטלי של הקורבן. ניתוח של הנוזל השדרתי דורג גם כסמן מטרה יעיל של מחלת אלצהיימר. במקרה זה, ניקור מותנה אומצה בהערכת ריכוז טאו חלבון פוספורילציה. גישה נוספת יעיל בקביעת מחלת האלצהיימר היא אימוץ בדיקות הנוזל השדרתי (ואח 'דייויס, 2011).

אבחון משניים: סוכרת סוג 2 (NIDDM)

סוכרת סוג 2 היא מחלה מטבולית המאופיינת ברמות גבוהות של גלוקוז בדם. מחלה זו סווגה כאחת הרוצח ורצוי המחלה גבוהה בימים אחרונים. בהקשר זה, הסיבוכים ארוכי הטווח של המחלה קשור סיבוכים רפואיים בסיכון גבוה כגון שבץ, התקף לב, אי ספיקת כליות ולכריתה. חלק מן התסמינים העיקריים של המחלה כולל הטלת שתן תכופה, רעב מוגבר, צמא מוגבר, ירידה במשקל ועייפות. בניגוד למחלת אלצהיימר, סוכרת סוג 2 היא נפוצה כמעט בכל קבוצות הגיל. הסיבות של המחלה קשורה בגורמים גנטיים, ואת אורח החיים. במקרה של בעיות אורח חיים של אכילה בריאה, פעילות גופנית, צריכת אלכוהול מתונה ועופרת התנזרות עישון שיעור נמוך יותר של המחלה. בנוסף, השמנת יתר קשורה גם עם המחלה, כך ש -55% מהאנשים הסובלים מהשמנת יתר עם המחלה (קאוול, 2008).


המחבר קשור למעלה איכות המחקר Papers. המחבר יעזור לך מסמכי חיפוש טובים יותר.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , | סגור לתגובות על במחקר של מחלת אלצהיימר

תכנית לפסיכיאטריה לאורח חיים בריא.

רבים מאיתנו מודעים הפסיכיאטר טווח. פסיכיאטרים הם רופאים או רופאים המטפלים בהפרעה הנפשית שלנו. כולם מאומנים היטב בפסיכותרפיה. העוברים כל טראומה נפשית מומלץ להתייעץ עם רופא. אלה הם למעשה המקום המיועד מי הוא בלחץ שינויים במצב הרוח, התמכרויות, הפרעות חרדה, וכו ' אם אתם עומדים בפני אותה בעיה ומחפשים Intensive תוכנית אשפוז – ניופורט ביץ ' מקומות אז יש הרבה אפשרויות פתוחות בפניך. ישנן תוכניות רבות אשר נועדו עבור הפרעות במצב רוח, הפרעות קשב וריכוז, אכילה והפרעות חרדה. התוכניות מיושמות על בסיס קבוע. אזהרות אלה מבוצעות עבור המטופל נטול כל התמכרות במהלך תקופת הטיפול. תוכנית אשפוז נמרץ – ניופורט ביץ ' ואחרים הם מאוד גמיש, המאפשר לקחת הפסקות, שיש חטיפים, באמצעות מגבות וכו' במהלך הפגישות יוגה. במהלך הפגישה הכללית, רצוי לא לעזוב, אבל אם יש צורך, אנחנו יכולים לעזוב את הסיכון שלו / שלה משאירים מאחוריו רקורד טוב. ישנם מטפלים רבים מציעים כעת את תוכנית בן יומיים (שבוע), אשר בתוקף לתת תוצאות אפקטיביות, שבלעדיו זה יכול ללכת עם משימות אחרות שלו – משרות חלקיות, בתי ספר, מכללות פעילויות חשובות אחרות (אם בכלל). עכשיו, אם אתה מרגיש שאתה יכול ללכת להתייעצות נכונה מתוך פסיכיאטר – ניופורט ביץ ' Monisha ושה שד"ר עשוי להיות בחירה טובה. זה בכלל התמכרות פסיכיאטרית. היא מתייחסת מטופליה מתן תשומת לב ואהדה, זמן ותשומת לב. שים לב כי יש לו את הכח להבין את מצבו הנפשי של המטופל יכול להרגיש את הקשיים החולים פונה. הליך הטיפול לטפל ההתמכרות של החולה לתרופות, מתח, היא עומדת בפני, הסיבה הזהה, ועם טיפול תזונה וצריכת מזון. הדאגה העיקרית צריכה להינתן תקשורת הערך של דיבור. ושה – פסיכיאטר ניופורט ביץ לעזור למטופל שלו להילחם מאוניית קניות סוררת, בעיות מיניות לא רגילות, ועוד הימורים

לבסוף, ראוי להזכיר כי כל התנאים וההגבלות יתקיימו בין הלקוח לבין המטפל יהיה חסוי ולעולם לא יהיו מסונן. עם זאת, אם יש בעיה של אספקה ​​נאותה של מזון, ביגוד, מחסה, אז באותה סודיות במקרה יכול להיות שבור. ישנם מקרים אחרים שבהם סודיות שבור הוא כאשר המטופל נמצא חירום. כך או כך, זה יידון עם המטופל, אז הצעד ההכרחי הוא לקחת.


איירין פורד נהנתה פסיכיאטר לכתוב את ההודעה

.
קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , | סגור לתגובות על תכנית לפסיכיאטריה לאורח חיים בריא.

שינוי התנהגות טכני – החל האלה ולהיות הרבה הורים מוצלחים יותר

הורים רבים לשקול את טכניקות עיצוב התנהגות או טיפול התנהגותי בחשדנות וכנראה לשייך אותו פגישות טיפוליות יקרות עם יועץ מש' או פסיכיאטר. הם לא רוצים והם מרגישים שהם כישלונות.

המציאות כמובן היא שזה לא הכרחי בכלל. הוצאות רבות ניתן לשמור רק על ידי אימוץ כמה אסטרטגיות הורות יעילות בבית. זה באמת מה כוונת טכניקות עיצוב התנהגות.

המושג על טכניקות אלה מבוסס על העיקרון כי התנהגות הילד ניתן לשנות כאשר התנהגות טובה ומקובלת מתוגמלת. כזהו הכח של חיזוק חיובי, והוא הרבה יותר יעיל מאשר רק להעניש התנהגות רעה. כמו כן, חשוב עבור ילדים צעירים מאוד לתגמל התנהגות טוב ברגע שאתה יכול. אחרת, הם שוכחים מה הפרס הוא על כל ויכול להיות משולב עם משהו אחר!

ההצלחה של סוג זה של אסטרטגיה לטיפול בילדי בעיה ניכרה מן המחקר על ילדים עם ADHD היו בעיות התנהגות משמעותיות. ילדים שקבלו טיפול התנהגותי במשך כמה שנים עוסקים כ -50% פחות בפשיעה בהשוואה לקבוצת ביקורת אשר היו על תרופות בלבד.

ברגע שילד לומד את התוצאות של ההתנהגות שלו, ואז הם יתחילו לעבוד הרבה יותר טובים והורות צריכה להיות קלה יותר. Rewards יכול לשמש משפרי התנהגות והשלכות מקובלות צריכים להחליש את ההתנהגות המפריעה ולא ראויה.

אני מכיר הרבה הורים שהשתמשו האסטרטגיות האלה לשים במקום מערך של התנהגות. אנחנו יכולים לעודד את הילדים שלנו לעשות כמיטב יכל במשך התחרותיות פנימיות בריאה מעודדת. זה הרבה יותר בריא מאשר מנסה לעשות טוב יותר מאשר אחיהם.

הגמול לא צריך להיות תמיד כסף או זמן עבור מחשב וטלביזיה נוסף, וכן הלאה. הם יכולים גם להחליט על הטיול המשפחתי הבא או יורשו פג'מות בבית של חבר או להחליט בתפריט כדי ארוחה משפחתית.

אם אתה מרגיש שאתה אבדת שליטה בביתך, אין צורך לומר נואש. רק על ידי לימוד כמה טכניקות שינוי התנהגות של התוכנית אני ממליץ למטה, אתה יכול להפוך את המצב כולו סביב מהר מאוד. תוכנית זו נכתבה על ידי התנהגות מטפל מיומן ומוערך מאוד ומובן היה הצלחה מסחררת.


מורטות שיער שלך בגלל הפיצוצים, התנהגות פרובוקטיבית ותוקפנית? מומחים עכשיו יגידו לנו ששינוי אסטרטגיות ההתנהגות או למידה של הילד פשוט הורות יעילה הוא הדרך הטובה ביותר האפשרית כדי לטפל בילדים עם בעיות התנהגות. רוברט לוק כתב בהרחבה על הורות בעיות התנהגות במשך שנים רבות.
בקר http://www.child-behavior-home.com לעזרה התנהגות הילד.

מצא עוד פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , , , , | סגור לתגובות על שינוי התנהגות טכני – החל האלה ולהיות הרבה הורים מוצלחים יותר

דו קוטבית וסכיזופרניה: שניהם הפרעות אותו דבר?

במשך שנים, פסיכיאטרים ואנשי מקצוע בתחום בריאות אמרו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי מחלות נפש מאוד ברורים. רעיון זה בא מתוך פסיכיאטר גרמני מפורסם בעולם בשם אמיל קרפלין. אריק קרפלין אמר כי מחלה דו קוטבית וסכיזופרניה הן שתי הפרעות נפשיות מאוד שונה. עד היום, הפרדת הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה עדיין נהוגה על ידי פסיכיאטרים.

עם זאת, עליך לשקול כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה מאוד קשה להבחין בין זה לזה. לשתיהן אותה הסימנים ותסמינים ופסיכיאטרים לעתים קרובות עושה טעויות באבחון חולה עם אחת ההפרעות.

כיום, יש כמה שיטות שפותחו להבחין בבירור בין שתי המחלות. פסיכיאטרים מדעני מוח ברחבי העולם קבעו כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה הם סימנים ותסמינים ברורים אשר הם יכולים לבסס מהאבחון שלהם.

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא כי חולים עם הפרעה דו-קוטבית עלולים להיתקל מחשבות שווא והזיות סכיזופרנית. עם זאת, הפרעה דו קוטבית היא צורה כרונית של המחלה. עם זאת, זה עדיין קשה מאוד להבחין שתי המחלות בנפרד.

סכיזופרניה ההפרעה נמצאה כי היא מכילה גם סימנים ותסמינים של הפרעה דו קוטבית, הכוללת פרקי דיכאון אפיזודה מאונייה לפעמים. כפי שאתה יכול לראות, הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה מאוד קשה להבחין בין זה לזה. למעשה, היו מספר מקרים בהם פסיכיאטרים מומחים עשו טעות באבחון מטופליהם. ישנם כמה מקרים בהם הפרעות סכיזופרניה חמורה יש סימנים דומים ותסמינים של הפרעה דו-קוטבית ואפילו באותו תדר של אפיזודה מאנית דיכאון.

מחקרים אחרים ומחקר הראה סכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית היא צורה של מחלה גנטית. אז זה אומר לגלות את הגנטיקה של האדם, פסיכיאטרים וחוקרי המוח יכולים למצוא הבחנה חשובה בין שתי ההפרעות. כיום, ישנם כיום טיפולים זמינים עבור הפרעות שיכולים באמת לעזור לך לנהל סכיזופרניה והפרעה דו-קוטבית. הטיפול שתי ההפרעות עשויים להיות בצורה של פסיכותרפיה מזוהה בדרך כלל עם תרופות שיכולות לשנות את הביוכימיה של המוח.

התרופות בשילוב עם הפעלות פסיכותרפיה יכולה לעזור לייצב את תפקוד המוח ולהפחית את ההשפעה של סימנים ותסמינים בחייך. חשוב לזכור כי הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה לעיתים קרובות אבחנה. זה גם אומר כי החולה עלול להיות נתון התרופה הלא הנכונה עבור מחלתם. אתה צריך לשקול את זה יש תרופות שונות עבור הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה.

כיום, אחת התרופות הפופולריות ביותר הניתן סכיזופרנית נקרא Clorazil. תרופה זו היא תוכננה במיוחד עבור סדר סכיזופרנים להם לשלוט תפקודי המוח שלהם. מצד השני, אנשים עם הפרעה דו קוטבית ניתנים בדרך כלל עם ליתיום שנקרא סמים. ליתיום היא תרופה יעילה מאוד שיכול למנוע אפיזודה מאונייה לא ישנה. עבור מחלה דו קוטבי רכיבה מהירה, התרופה בדרך כלל שנרשמה על ידי מומחים נקראת חומצה ולפרואית. זהו גם תרופה מצוינת עבור מחלה דו קוטבית אופניים רגילים.

זה בדרך כלל קשה מאוד להבחין הפרעה דו קוטבית וסכיזופרניה. לכן זה מאוד חשוב לך לבחור רופא, פסיכיאטר או רופא מומחה אשר הוא מכובד בתחום מחלת נפש. באמצעות בחירת הרופא הנכון, אתה יכול להיות בטוח שאתה תטופל עם הטיפול הנכון ותרופות עם המחלה שלך. זה מאוד חשוב כי דו קוטבית הפרעה וסכיזופרניה צריך להתגלות מוקדם ככל האפשר לטיפול כדי להיות יעיל יותר.

אתה צריך לשקול את זה שתי המחלות יכולות נפשיות לשתק אותך ולגרום לך חבר בחברה יצרני. מחלת נפש השארת לפתח בלי מטופלים, זה רק ילך ויחמיר עם הזמן והוא יכול להשפיע על אורח החיים שלך באופן משמעותי.

אז אם אתם או בן משפחה מראה סימנים ראשונים של סימפטומים מאניה או דיכאון, אתה צריך מיד להתייעץ עם הרופא על זה. הם יוכלו להפנות אותך למומחה מכובד בהפרעות של המוח. מומחים יוכלו לקבוע אם הוא או סכיזופרניה או הפרעה דו קוטבית לנהל את הטיפול המתאים למחלה.

נמוך ג'רמי מספק יותר חופשי מאוד מועיל מידע על הפרעה דו קוטבית. אתר זה מלוקט קטעי וידאו רבים על הפרעה דו קוטבית שבו תוכל ללמוד עוד על.

בקר http://www.HealthyLogs.com לפרטים נוספים וסרטי וידאו.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , | סגור לתגובות על דו קוטבית וסכיזופרניה: שניהם הפרעות אותו דבר?

לטוב ולרע, פארב עושה קבוצת ויקינגים לצפות

אטלנטה פלקונס גופיות דו"ח OnlineShop webeditor:

בהתחלה לא ידעתי אם לצחוק או לספק את מינסוטה ויקינגס של שם פסיכיאטר פנטסטי. בדרך כלל, הם יצטרכו רק אחד להציע נושאי codependency שלהם עם ברט פארב.

ואז זה מכה בי. אז מה אם הם נועדו לחסל חיסול כמעט כל האחרים? זאת הבעיה שלהם. אנחנו פשוט חזרנו כנראה הסיפורים המשעשעים ביותר של השנה.
לקבלת מידע נוסף: סוף סוף פארב, באופן רשמי סימני אזהרה | פקרס קנאים משחק להגיב

פארב חוזר, אלא אם כן הוא מתרגז כאשר בראד צ'ילדרס קיים עם ורדים ושוקולדים בשדה התעופה. לשוחח על מערכת יחסים מעוותים.

יש שם אנשים כל הזמן מרשים לעצמם סמוקות -. המפסידים

יש גם שם עבור מפלרטט מי בת עיניהם, רגל קטנה קיימת ואת יכול בשום אופן לקבוע אם הם מעדיפים מפסידים או הטרקטור שלהם -. Favres

אנחנו כל חולה על זה על-שוב, מחוץ שוב שעון הקיץ רומנטיקה. פארב היה לא רק מקפיץ כיסוי הוויקינגי, זה גם היה מושך הרשתות מיליוני קנאים כדורגל טריליוני לכתבי ESPN מנסה לחלק את ההיסטוריה הקודמת לג'יי גלזר עשתה.

אז עבור הרשומה שלך: תתבייש לך, ברט, עבור סוג זה של הדיווה. אנחנו יודעים שזה קשה להיפרד, אבל ניתן למצוא באתר.

וגם תתבייש לך, הוויקינגים. אנחנו יודעים שאתה עשוי להזדקק הקוורטרבק, אבל לא הגאווה הארגונית מספיק שלהם לטרוק את הדלת בפנים להתעמת עם דיווה הבא, הוא שינויי דעותיו על הזמן 921 שלך?

אני לא מאשים אף אחד מנסה לראות פארב צ'ילדרס ללכת בדרך של תלמה ולואיז. אבל בגלל זה השיפורים של יום שלישי ייקחו כזה הבטחה.

עכשיו אתה יכול ליהנות סוף העונה "הוויקינגים בדרך כלל בתוך החלק התחתון של מרכז NFC. או אפשר לראות לקחת טרמפ מטוס על הזרוע 40 של פארב.

בכל מקרה, הוא מתכנן כנראה להיחשב הרבה יותר משעשע מאשר לראות Rosenfels סייג מנסה לייצר אנשים נותנים היום Tarvaris ג'קסון. או שזה ההפך?

הוויקינגים רק חסרי מרכיב עיקרי, הקוורטרבק. ייתכן שיש כמות הסיבה ענקית לתהות אם פארב הוא הפתרון, פשוט לשאול אוהדי הג'טס.

הם נראו לזרוק 8 סיכולים בתוך דיסקי DVD 4 הסופיים בעונה שעברה. ואז הגיע בדעה כי זה היה אי לעצמו בתוך חדר ההלבשה. פארב הכחישה, אבל הדרך שבה הוא ביצע את הוויקינגים גורם לך להרגיש באמת הוא חושב שהוא מעל כל זה.

אנחנו צריכים גם לא לאבד את מראה פארב של ספטמבר האחרון. הוא בבעלות NY וזרק 6 touchdowns במשחק. אחר קרע גיד שרירים והקבוצה נפרמת.

אריק Manginihttp://xml.channel.aol.com/xmlpublisher/fetch.v2.xml?option=expand_relative_urls&dataUrlNodes=uiConfig,feedConfig,localizationConfig,entry&id=582270&pid=582269&uts=1250624333 http://www.aolcdn.com/ke/media_gallery/v1/ke_media_gallery_wrapper.swfBrett~~number=plural הקוורטרבק PhotosNew פארב מינסוטה ויקינגס ברט פארב, נכון, הולכת עם המוח המאמן הוויקינגים בראד צ'ילדרס עבור כהונתך של מחנה אימוני כדורגל NFL, יום שלישי, 18 אוגוסט, 09 ב Eden Prairie, מינסוטה. הרכז בן ה -39 לקח מטוס למינסוטה ביום שלישי הוביל מחנה אימונים ויקינגיים היה בתוך קסדה ומגינים תחת 90 ​​דקות לאחר לקרות. (AP Photo / חנה Foslien) APFR159563 AP ברט פארב Snap Shots ניו מינסוטה ויקינגס הקוורטרבק ברט פארב, נכון, הולך עם המאמן הוויקינגים בראד צ'ילדרס נפשי למשך שלך של מחנה אימונים כדורגל NFL, את יום שלישי, 18 באוגוסט 09 'ב Eden Prairie, מינסוטה. הרכז בן ה -39 לקח מטוס למינסוטה ביום שלישי הוביל מחנה אימונים ויקינגיים היה בתוך קסדה ומגינים תחת 90 ​​דקות לאחר לקרות. (AP Photo / חנה Foslien) AP ניו מינסוטה ויקינגס הקוורטרבק ברט פארב זורק הגבהה למשך שלך של מחנה אימונים כדורגל NFL, יום שלישי, 18 אוגוסט, 09 ב Eden Prairie, מינסוטה. הרכז בן ה -39 לקח מטוס למינסוטה ביום שלישי הוביל מחנה אימונים ויקינגיים היה בתוך קסדה ומגינים תחת 90 ​​דקות לאחר לקרות. (AP Photo / חנה Foslien) צמוד הקוורטרבק תקשורת המונים ברט פארב עוזב את גופנית הלבשת מקום מינסוטה ויקינגס באמצעות קבוצת למשך שלך של מחנה אימוני כדורגל NFL, יום שלישי, 18 באוגוסט 09 'ב Prairie עדן, מינסוטה 39 הקוורטרבק בן לקח מטוס למינסוטה ביום שלישי הוביל מחנה אימונים ויקינגיים היה בתוך קסדה ומגינים תחת 90 ​​דקות לאחר לקרות. (AP Photo / חנה Foslien) צמוד הקוורטרבק תקשורת ההמונים ברט פארב ונסעו מן העיר סנט פול, מינסוטה התעופה, יום שלישי, 18 באוגוסט 2009. ברבעון בן 39 קרה במחנה אימונים מינסוטה ויקינגס המאמן להיפגש עם בראד צ'ילדרס ואחרים על רקע הספקולציות כי הוא יחזור NFL שלך. (ג'ים גרץ / מיניאפוליס סטאר טריביון / MCT) MCT הקוורטרבק ברט פארב, עזב, והמאמן של מינסוטה ויקינגס בראד צ'ילדרס ליצור משם הבא פארב הגיעו לנמל של סנט פול Downtown אוויר בסנט פול, מינסוטה , יום שלישי, 18 באוגוסט 2009. ברבעון בן 39 הגיע במינסוטה ביום שלישי להיפגש עם קבוצת הכדורגל NFL. (AP Photo / קרייג Lassig) AP הקוורטרבק ברט פארב מונע על ידי מאמן מינסוטה בראד צ'ילדרס הוויקינגים (לא מוצג) מגיע פארק חודשי החורף, יום שלישי, 18 באוגוסט 09 'עדן בערבה, מינסוטה. ברבעון 39 בן הגיע במינסוטה ביום שלישי להיפגש עם קבוצת הכדורגל NFL. (AP Photo / חנה Foslien) AP הקוורטרבק ברט פארב מונע על ידי מאמן מינסוטה בראד צ'ילדרס הוויקינגים (לא מוצג) מגיע פארק חודשי החורף, יום שלישי, 18 באוגוסט 09 'עדן בערבה, מינסוטה. ברבעון 39 בן הגיע במינסוטה ביום שלישי להיפגש עם קבוצת הכדורגל NFL. (AP Photo / חנה Foslien) AP הקוורטרבק ברט פארב הגיע ההגעה המוקדמת בנמל האוויר Downtown סנט פול בסנט פול, מינסוטה., יום שלישי, 18 באוגוסט 2009. ברבעון בן 39 הגיע למינסוטה שלישי עד להיפגש עם קבוצת הכדורגל מינסוטה ויקינגס. (AP Photo / קרייג Lassig) AP הקוורטרבק ברט פארב, עזב, והמאמן של מינסוטה ויקינגס בראד צ'ילדרס ליצור משם הבא פארב הגיעו לנמל של סנט פול Downtown אוויר בסנט פול, מינסוטה, יום שלישי 18 באוגוסט 2009. ברבעון בן 39 הגיע במינסוטה ביום שלישי להיפגש עם קבוצת הכדורגל NFL. (AP Photo / קרייג Lassig) AP ** ADVANCE למהדורות לסוף השבוע הראשון באוגוסט 1-2 שיחות ** הקודם ברבעון NFL ברט פארב קבלת כתב הבא חזרות עם קנאים משחק כדורגל באוניברסיטה טובה יותר ב Hattiesburg, מיס. 15 ביולי 2009. (AP Photo / רוחליו V. סוליס) AP

למרות פארב יהיה בתוקף עד במחנה האימונים הוויקינגים?

זהו נושא טכני. פארב שונא מחנה אימונים כך שלא ייאמן הרבה הוויקינגים כנראה ייאפשרו לו לספק הטרקטור שלו ולעבור רק ספק אחד מתחומי פעילות גופנית בתוך כתם כותנה.

אבל כשהוא נותן חברי הצוות החדשים שלו קהל, יהיה לו הבוגר יותר ויותר ברט ברט?

אין לי מושג. צפיתי פארב בגלל האמת, הוא היה בכיתה ט 'בבית הדרום מיס, והבנתי ארוך חזרה איוולת לפקפק בו. עם זאת, קשה לדמיין הוא יקבל דרך העונה ללא קבלת מינימום של שני פצועים ו -23 סיכולים.

לא משנה מה יקרה, הוא מתכנן להיות כנראה הרבה יותר מעניין ממה שחווינו שוקל עשרים וארבעה שם הרבה זמן. החדשות הגדולות ואז הייתה בכל זאת מייקל ויק, הן כאשר אתה מבין הנשרים הם בועטים את עצמם על כך שלא לעכב את החתימה על חמישה ימים.

הם יכלו התגנב לו אל תוך המחנה מבלי להבחין אפילו לקבל פצצות גור מרחרח. כמעט כל גבר, אישה החיה היו כבר בתוך פוליז פארב.


יש לי עניין רב סחורות סיטונאיות בסין כגון גופיות סיטונאיות, טלפונים סלולריים סיטוניים, גופיות סיטונאיות מועדוני גולף סיטוניים. בתור סיטונאי מפורסם, אני עוסק בתחום הזה במשך 10 שנים. אני שמח לחלוק את החוויה גדולה בסין איתך. אז יותר מידע בבקשה לבוא לחנות שלנו: חולצות גרין ביי פקרס

.
קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר | עם התגים , , , , , , | סגור לתגובות על לטוב ולרע, פארב עושה קבוצת ויקינגים לצפות