מדריכים לעזור לתת לך עצה

בערים ענקיות כמו מטרופולין כמו דלהי שבו החיים הוא די מהר מעקב ומיידי קצביים, אנשים בערים אלה יקרו להיות מאוד עסוקים. הם בדרך כלל אנשים מכורים לעבודה שאוהבים לעבוד שעות ארוכות במיוחד. הם כל כך ממוקדים בעבודה שם ומודעים לקריירה הם לא מסוגלים לראות שום דבר אחר ליד them.They יודע בדיוק עובד שם וחתיכת השאיפה שלו.

כולם אנשים מכורים לעבודה שאוהבים לעבוד שעות ארוכות במיוחד, כדי שיוכלו להגיע לנקודת הצלחה של שהם רוצים להשיג. לא רק זה, האנשים האלה רק רוצים לרוץ אחרי שם, התהילה והכסף. הם כל כך מודאגים שהם עובדים שם לא לוקחים אוכל אמיתי, ולא לעשות שהם לוקחים מנוחה נכונה, הם פשוט עסוק work.It אין נזק בכך שעבודה מודעת, או להיות מכור לעבודה, אין רע אם אתה עובד שעות ארוכות במיוחד, אבל זה הופך לבעיה כאשר אתה מתחיל להישאר בתחום העבודה שלך; אתה מתחיל לקחת כל מיני מתח ולחץ שגורם לשום דבר אבל יותר לחץ על המוח שלך ואינטראקציה מאוד פחות חברתית.

אנשים להיות כל כך עסוקים שהם עובדים להפסיק לתת הזמן למשפחה ולחברה. אין שום דבר רע בלהרוויח כסף או להיות שאפתן על עבודה, אבל זה הופך להיות רע כאשר הוא מתחיל להשפיע על המוח שלך. מתח זה ולחץ בטווח ארוך מאוד מתחילים להשפיע לך על ידי הגדלת רמת הדיכאון בראש שלך. אתה מתחיל להרגיש כמו לוזר או כישלון; מצב זה הוא מסוכן, אך למעשה יש ממה לפחד, כי יש פסיכיאטרים רבים בדלהי שיכול לעזור לך לצאת מזה.

רבים של העבודה הצעירה האלה יש בעיה כאשר הם מתחילים לתכנן את זה מחויבת למצב משפחתי והסיבה לכך היא שהם לא יוכלו להוסיף מישהו בחיים שם, כי הם כל כך עסוקים בחייהם שלהם וקריירות שהם עומדים בפני בעיה לכלול בחיים בו. הם מתמודדים עם בעיות בהתאמה והסיבה היא פשוטה הם ברחו כל עוד הוא שם, תהילה וכסף שבאמת הם להתמודד עם כל בעיה להוסיף לזה.

אבל יש ממה לפחד, כמו שיש הרבה יועצי נישואים טובים בדלהי שיכול לעזור לך עם advices.Not רק אנשים מכורים לעבודה וצעיר שהתקשחו ו זקוק לעצה יש קטנים, ילדים הולכים לבית הספר כי הם ראו גם במחלקה ופסולת של מתח ולחץ. תחרות גוברת והורים גם להגדיל ציפיות. זה כל מה לעשות אבל לחץ והמתח בבית הספר קטן בהתקדמות. אבל יש ממה לפחד, כי כדי לשחרר את הלחץ של הילדים שלך, זה פסיכיאטרים ילד בדלהי.


מאמר זה נכתב ופורסם על ידי יועץ בריאות עובד בbookmydoctor.com, אשר מספק גם ללא עצת עלות לחולים ולייעץ לחיפוש ו למצוא, Child הפסיכיאטרים בדלהי על ידי ביקור, חולים עשויים לבקש פסיכיאטרים בדלהי ולקבל טיפול מתאים. Marriage יועצים ב דלהי ולקבל טיפול מתאים.

עוד פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.