מה הפרעת ספקטרום האוטיזם – זו התשובה לשאלה שכל הורה צריך לדעת

מהי ההפרעה של ספקטרום האוטיזם? אויגן בלוילר טבע את המונח אוטיזם בשנת 1912. פסיכיאטר שוויצרי השתמשה במילה כדי להסביר את הקושי של סכיזופרן בחיבור עם אחרים. הוא בחר את המילה הזאת כי אם אני אומר.

מאוחר יותר, בשנת 1943, ד"ר ליאו קנר, לאחר שלמד ילדים עשרה עם תסמינים דומים, משתמש בביטוי של אוטיזם מוקדם אינפנטילית. הוא גם בוחר את המילה הזאת בגלל המוצא היווני שלה, שבאו גם מהמילה משמעות עצמית. הוא עשה זאת משום שחש כי הסימפטום העיקרי של הילדים סבלו כלל עניין עצמם, אך לא את העולם סביבם. ד"ר קנר כתב מאמר המבוסס על ההתבוננות שלו שפורסם בכתב עת רפואית הנקרא הילד עצב. למרות פרסום זה כבר מזמן לא כל הסימפטומים קנר תיאר ביומנו עדיין נתפסים התנהגויות של אוטיזם עד כה. ישנם סוגים שונים של אוטיזם, הנפוץ ביותר נקרא האוטיזם של קנר.

את האוטיזם המונח מתאר הפרעת נוירו-התפתחותי עם מגוון רחב של סימפטומים ומאפיינים מכוון על קשרים חברתיים נורמלים ואינטראקציה, קושי עם תקשורת מילולית ולא מילולי סוג חוסר ריכוז בהתנהגות הדפוס הרגיל וחוזר על עצמו.

במקביל כי קנר היה לעבוד עם מטופליו, ד"ר האנס אספרגר היה לקבל תוצאות דומות עם מטופלים שהיו בתפקוד גבוה אך עם תסמינים דומים. הפרעה זו נקראה מאוחר תסמונת אספרגר. מלחמת העולם השנייה מתעכב ממצאיה להיות ידוע בתור מתנה של כמעט חמישים שנה לתרגם את ממצאיה באנגלית. לא הייתי עד סוף 1990 כי עבודתו התאגדה חקר האוטיזם הנוכחי.

כאשר אתה שם שני אלה יחד, אתה מקבל את מה שמכונה היום ASD; ASD. הם שתיים מתוך חמש הפרעות התפתחותיות, PDD, רשומים האבחוני והסטטיסטי של הפרעות נפשיות.

מישהו עם אוטיזם, הם רואים איך העולם יכול להיות שונה מאוד מאדם ללא אוטיזם. התגובות החושיות שלהם נראות שפיעה מאוד. משהו עם ניחוח קל מכם או אולי אני מרגיש רע או קשה מדי עבור מישהו עם אוטיזם. אור המאיר את דרכנו ניתן למצוא להיות אוטיסט מסנוור. כתוצאה מגע רך יכול להרגיש כואב.

קשה לטפל, כאשר לכל אדם יש סימפטומים שונים במקצת. מאז אין תרופה, יש מחלוקות על הטיפול. חלק אומרים שזה לא הפרעה קול שהאנשים האלה נולדים עם. אחרים טוענים כי הטיפול עושה יותר נזק מתועלת ושאנשים אוטיסטים נותרים טוב לבד חדירה זה. המחנה האחרון הבין להרגיש שכל מה ניתן לעשות על מנת לעזור לאנשים עם אוטיזם להתמודד בעולם הוא שווה את הזמן ואת הכסף שהושקע.


אם אתה חושב שיש "משהו לא בסדר" עם הילד שלך, אתה צריך לדעת כמה שיותר מהר אם אוטיזם הוא השאלה. הטיפולים הם פחות יעילים כל יום ככל שאנו מתבגרים, אז עכשיו יודעים עם משאב אוטיזם מלא לקבוע את הסימפטומים ואת הכדור על כל אפשרויות הטיפול לאוטיזם, טבעי ורפואי. אז את המשפחה שלך טוב לבדוק מידע לסימפטומים של אוטיזם.

קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.