מעבר אמצע החיים עבור דור הבייבי בום – למד לאהוב את השינוי, אבל לא לשנות למען שינוי

רשימה של תכונות כלל לייחס סגר, פחד משינוי הצורך בשינוי היו בחלק העליון של רוב הרשימות. למדתי ממקורות שונים, כולל מאמני חיים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים וסופרים רבים ויש הרבה על זה.

אם אתה רואה את עצמך בעוד כל זה – במקום לראות את "הבעיה" כדי לפתור, שאלו את עצמכם מה יכול להיות הסיבה בסיסית האמיתית. אולי זה לא יהיה סגר בכלל.

שינוי למען שינוי .

Boomers יכול חש לעתים קרובות חסר מנוחה ככל שהם מתבגרים, הם לעתים הם מבטאים רגשות שהם ואוזלים זמן. הם עלולים לחוש מרוצים פתאום עם החלומות שלהם והמטרות בחיים הקודמות שלהם ומתחילים להרגיש כמו כל דבר שחשב פעם בעל חשיבות עליונה, כי באמת משנה. מבצעים אומרים הרבה כאשר אתה נמצא במצב של מתח ולגרום לדברים לקרות, אבל כשתגיעי ארבעים הנקודה, אתה מתחיל להירגע ולחיות חיים להתפתח יותר. חשוב בשלב זה לא פשוט לעשות שינויים באותו השינוי, אבל לבוא למקום של קבלה מה הוא בחיים. זוהי נקודת המוצא החשובה ביותר עבור כל שינוי. מה שלא תעשה -. אל התנהגות החלטות אימפולסיביות ונמהרות, במיוחד על כסף ו / או קריירה

כן, קניתי לאחרונה קבריולט ספורט אדום – אני אישה! האם זה היה אימפולסיבי? טוב, אולי קצת. אבל אני גר בפלורידה עכשיו, כשגרתי בניו יורק, תמיד רציתי מכונית עם גג נפתח, וזה היה פשוט בלתי אפשרי. הייתי בשוק עבור מכונית חדשה. יכולתי להרשות זאת לעצמו. אז כל זמן שהיא עשויה להתאים את הסטריאוטיפ של החלטת משבר אמצע חיים, הוא לא למלא שינוי רק בגלל. עשיתי את זה כי אני יכול. זוהי הבחנה חשובה כאן.

איזה החלטות אתה עושה בימים אלה? ואיך אתה עושה? שימו לב אם הם אימפולסיבית אם מעולם לא היית אימפולסיבית לפני. הודעה היא לך לקבל החלטות כי אתם חשים חרדה, או בגלל שאתה סוף הסוף עושה בחירות שאתה באמת רוצה ו תואם מה עושה אותך מאושר. זוהי המתנה של סגר. לבסוף הגענו למקום בחיים שבו אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, ואנחנו בדרך כלל להרשות לעצמם לקבל את זה. אני אומר BRAVO אם הגעת למקום הזה.


זה כל כך חשוב כי אנחנו ברורים על מה שאנחנו רוצים בחיים ולא לקחת החלטות משנות לשינוי. ברצוני להציע מערכת תמיכה כדי לעזור לך לקבל ברור ולהישאר על המסלול עם מה שאתה באמת רוצה באמצע החיים. למעשה, אני כל על יצירת אמצע החיים פרדיגמה חדשה. כאשר אתה מנוי על ידיעון חינם שלי להמציא מחדש באמצע החיים, תקבל גישה מיידית דו"ח מיוחד שנקרא "7 הסודות להמציא מחדש באמצע החיים את פסק בפנים." אתה יכול עכשיו http://www.reinventmidlife.com

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.