מצא את הפסיכיאטרים במיזורי

מיזורי ממוקם סביב מרכז ארצות הברית של אמריקה קשורה באילינוי, מזרח, קנטקי וטנסי, בדרום; ארקנסו, דרום, אוקלהומה היא דרום-מערב, מערב קנזס ונברסקה בצפון-המערב. הערים המרכזיות במדינה זו הן קולומביה, קנזס סיטי, ג'ופלין, ספרינגפילד, סנט לואיס, Bridgeton, קנט ופולטון. כמו מדינות אחרות, יש לה גם כמה מרפאות פסיכיאטריות ומרכזי טיפול. עם אנליסטים רבים הפזורים בכל רחבי מדינת מיזורי אתר הוא לא משימה קשה. במיוחד עם האנליסט הייעודי אתרים קליניים העיקרי במיזורי הוא קל לאתר.

פסיכיאטריה הוא שדה מקיף של מדע רפואה ואחד לא מוסבר. בניגוד לאיברים אחרים בגוף שיכולים מחלות להיות מאובחן ומטופל בצורה חיובית יותר, עסקות טיפול פסיכיאטריות עם מחשבות נסתרות, ילדות בעייתית, או תקריות מצערות מוגזמות השפעה. זיהוי וטיפול בחולה נפש היא יותר ויותר קריטית כמו הטיפול במחלה אחרת.

בעוד מומחה מחקר בפסיכיאטריה מגילו של המטופל הוא חשוב משום שהיא מופרדת אנליסט למבוגרים ולילדים. סביר להניח שהבעיות פסיכולוגיות כמו של ילדים ומבוגרים הן ייחודיות. מבוגרים מושפעים עם הכאוס הנפשי כגון חרדה, דיכאון, סכיזופרניה, בלבול מיני, אלכוהוליזם, התמכרות לסמים ואנרכיה דו קוטבית. בעיות פסיכולוגיות ילדים נפוצים כוללות קשב, לנהל בלבול, גמגום, קריאת בלבול, התקשרות ותסמונת Asperser בלבול.

יש פסיכיאטר מעמד מיוחד במיזורי העוסקת רק אנדרלמוסית אופי. הם מטפלים בחולים עם הפרעה אנטי חברתית התנהגות, דמויות בלגן תלוי, תכונות אנדרלמוסיה גבוליות, הפרעת זהות דיסוציאטיבית, התנהגות תיאטרלית של הפרעות, הפרעת אישיות סכיזואידית בלבול והתנהגות אובססיבית כפייתית.

לפני נטילת סובלנות למומחה, חשוב שיילקח באנליסט כללי. רופא כללי יהיה השופט הטוב ביותר כדי לציין את הסוג של בעיה פסיכולוגית המדויק ולנווט בהתאם. רוב האנליסטים מרפאות שלהם וניתן ליצור קשר עם בטלפון או באינטרנט. המרפאות פסיכיאטריות הגדולות ומרכזי טיפול יש אתרים ייעודיים שלהם לספק פרטים של רופא התגייסו ליצירת קשר. תאריך והשעה של זמינות גם ניתן למצוא מאותם אתרים או קורא.

הערים של מדריכי תיירות וספריות המכילות את השמות ופרטי קשר של הכחשה מקומית. מהדורות עדכון צריכים להיות כל הזמן איתך שהפרטים קודם לכן כפופים לשינוי.

לפני שאתם קוראים על פסיכיאטר מיזורי זה הכרחי כדי לקבוע פגישה. למעשה, לא היו מתייחסים לרופאים סבל ארוך, לא מינוי עד שיש מצב חירום. במקרי חירום פסיכיאטריים עשוי להיות שימוש בסמים, אלכוהוליזם או טראומה קשה. בתי החולים מצוידים לטפל בכל מצבי החירום הפסיכולוגיים לילדים ולמבוגרים כאחד. ילדים צריכים להיות מטופלים עם תשומת לב רבה יותר משום שהם פגיעים ונוטים לפתח הרגלי התנהגות ממושכים.

מקרה פסיכולוגי יכול להיות מחולק ולקחת חודשים או שנים כדי לרפא. התמדה, סבלנות ורגישות הנדרשות לטיפול במחלות הפסיכיאטריות המבוגרים ביותר וילדים. תמיד לקחת צעד זהיר בעת נטילת פסיכיאטר סובלני.


ספקטרום פסיכיאטריה (קוראים 314-39 5-8940) יש ילד פסיכיאטרים שנים של מומחיות במתן טיפול למחלת נפש, שירותים פסיכיאטריים, וכו 'אם אתה נאבק אקדמי או חברתי, או מבוגר מרגיש מאוים על ידי; amp התמכרות ומנהיג משפחה, לחץ חברתי או בעבודה, או מישהו שהפך לחומרים להקלה .our פסיכיאטר מיזורי לעבוד יחד כדי לעזור לך להגיע לאיזון בחיים שלך.

יותר פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.