מתח דוא"ל

איך אתה מצליח להיות המבול של הודעות דוא"ל בתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום? שלא לדבר על אותו אלקטרוני שפולש BlackBerry שלך?

המחקר אומר לנו שעובד המשרד הממוצע מבלה כ -49 דקות ביום כדי לנהל את הדואר האלקטרוני שלהם כל צוות הבכיר יכול לבלות עד ארבע שעות ביום בטיפולם של תיבות. יש כל כך הרבה מיילים המגיעים על בסיס ועובדים ויזמים יומיומיים בבית הם הטרידו "לחץ דוא"ל".

ראשונים שיש לו ריק בתיבה הראשונה לא יכול להיות הסימן להצלחה. עד היום אני עוזב את העולם הזה, תיבת הדואר הנכנס שלי עדיין יכולה להיות ללא השגחה. וזה יהיה בסדר איתי.

זאת, זה טוב כדי לשמור על סביבה נקייה התיבה היא כמו שמירה על שולחן נקי. ללא עומס מטהר את המחשבה ליצירתיות יותר. תיבת דואר נקייה נותנת מפחית את הלחץ שלך בנושא.

כדי לנהל את עוצמת הקול של דואר, שקלו להשתמש בטיפים הבאים:

תקשורת ציפייה – זה בדרך כלל לא צורך דחוף לתת מענה להודעות דואר אלקטרוני – זמן אספקה ​​48 שעות ביממה הוא מקובל למדי אם. אתה על הכביש או נסיעה להגדיר מגיבים באופן אוטומטי המתקשר כי לקורא שלך, הם יבינו אם אתה לא מסוגל להגיב בתוך 48 שעות.

התראות דואר אלקטרוני השבת – לבדוק את דואר אלקטרוני באופן קבוע בזמנים שנקבעו. לשבור את השרשרת של מחשבה בכל פעם שדואר אלקטרוני מגיע יפריע הריכוז והיצירתיות שלך. כאשר אתה צריך לקבל קצת עבודה, לכבות את הדוא"ל שלך. אתה יכול לטפל באימיילים כאשר תסיים את העבודה שלך. ריבוי משימות הורגת את הפרודוקטיביות.

בדרך זו אתה להתמקד ולא צריך להקשיב ובכל עת להפסיק את המחשבות שלך ולמצות את עצמך בתהליך. זהו השימוש לא יעיל ביותר של הזמן והמשאבים שלך. באיזו תדירות אתם לעבור בין מה שאתה עושה ולבדוק הודעות דוא"ל? הרבה זמן ואנרגיה מבוזבז מדי יום.

ואם אתה לא מרגיש בנוח עם הכלל הזה ולשלוח את השידור ולהודיע ​​המדיניות החדשה שלך, אתה לא לבדוק הודעות x פעמים ביום ולהודות לקוראים שלך להבנה שלהם וסבלנות. זה לא תירוץ לא להגיב לפוסט, אבל זה תורם להקלה שאתה צריך עבור כל מה שאתה עובד על רק כדי להגיב באופן מיידי לרדת. זו לבדה להגדיל את התפוקה ולהפחית את הלחץ שלך.

קבל מאורגן – לעשות שימוש במסננים וכללים שתסייעו לך לשמור על תיבת הדואר הנכנס של רזה ונקיה שלך.

יצירת כללים ולשלוח דואר זבל לפח בלי אפילו מופיע בתיבת הדואר הנכנס שלך.

אתה יכול גם ליצור תיקיות / תוויות אלקטרוניות שנשלחו באופן אוטומטי לתיקיות המתאימות, כך שאתה יכול לקרוא ולעבד הודעות חשובות אלה בסוף השבוע. אם אתה מרגיש לחץ כשאתה רואה את מיילים רבים ללא השגחה בתיבת הדואר הנכנס שלך, ולאחר מכן נקה את העומס וליצור מרחב. שמור את תיבת הדואר הנכנס הנקי שלך ורוקן את סל המיחזור בסוף כל יום.

הודעות דוא"ל לאחר עיבוד – ככל שזה אפשרי, תהליך המיילים הדחוף כאשר אתה קורא אותם ולהסיר את חלקם רחוק מן ניטור או נציגים. קראו ותהליך או למחוק או ירידה.

לבטל את המנוי מכל רשימה שאתה משתמש. או להגדיר כללים לשלוח את הרשומות שלך למעקב. אתה יכול לקבל קבצים "בדיקה".

אם יש לך חשבונות דואר אלקטרוני רבים מדי – מאוחד. או להעביר את כל החשבונות לראשיים או לבטל את החשבונות את החשבון נוספים. כל מה שאתה צריך הוא חשבון אישי וחשבון עסקי. ואתה רוצה לשמור הודעות דוא"ל נפרדים אלה.


קבל דו"ח מיוחד חינם עם שישה טיפים חיוניים שיעזרו לך להפחית את הלחץ בעבודה, פשוט לרשום כאן.

מצא עוד פריטי

פורסם בקטגוריה מתח. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.