נשים ודיכאון

לכל אחד יש סיכוי לפתח דיכאון, בעיקר נשים. על פי נתוני האגודה הלאומית לבריאות נפש, על אחת מכל שמונה נשים צפויים לסבול מדיכאון גדול בחייהם. בארצות הברית לבדה, כ -12 מ'נשים בשנה מאובחנת להיות בדיכאון גדול. מגוון של גורמים יכול להיחשב שבו נשים הן סיכוי גבוה פי שניים לסבול מדיכאון בגברים, אבל גישות טיפול הן פחות או יותר אותו הדבר. טיפול עשוי להיות שימוש בסמים כמו זולופט ופסיכותרפיה בין יתר. תרופות נוגדות דיכאון הוא הטיפול העיקרי של דיכאון, אך במקרים מסוימים לא ניתן לה. מחקר בריטי מצא כי זולופט אינו יעיל לטיפול בדיכאון בחולים עם דמנציה.

כמה מסיבות האפשריות של דיכאון בנשים

על מודעה Premenstrual בעיות

שינויים ברמות הורמונים במהלך המחזור החודשי יכולים להוביל לסימפטומים של תסמונת קדם וסתית (PMS) כולל נפיחות, עייפות, עצבנות ומצבי רוח. בדרך כלל הסימפטומים של PMS הם מתונים ברוב הנשים, אבל חלק מקרה רע באמת של PMS שיכול לשבש את תפקודם. במקרים חמורים של PMS מאובחנים כהפרעת dysphoric וסתית.

הזנים תפקיד

האישה של היום היא כבר לא מוגבלת לתפקד כאם ואישה. נשים עובדות לאט הגדלת וזה תפקיד אחר עבורם לבצע. תפקידים אלה יש לכבד, אך עדיין יש תפקיד ייחודי לא ניתן להשלים, את תפקידו של המתח מתרחש. האישה יכולה להרגיש את האחריות המכרעת זה שיכול להוביל ללחץ ודיכאון.

הריון

כמו במחזור החודשי, הורמוני הריון להשתנות גם מה שיכול להגדיל את הסיכוי כבר נשים גבוהות לפתח דיכאון. גורמים אחרים שתרמו לדיכאון הם הריונות לא רצויים, הפלות, עקרות ומשותפות הזנחה בין יתר.

דיכאון לאחר הלידה

האישה שאחרי לידה בדרך כלל יכול מרגיש בלוז לאחר לידה בכמה שבועות לאחר לידה, אבל זה יכול להיות דיכאון שלאחר לידה. דיכאון לאחר לידה ידוע להיות מושפע מהירידה הפתאומית בהורמונים, אבל גורמים אחרים, כמו מומים מולדים יכולים לגרום למצב זה. התרופות יכולות לגרום למומים מולדים כמו תרופות נוגדות דיכאון זולופט. נשים לידה תינוקות שפגמים פיתחו יכול להאשים את עצמם על שלא נזהר כשהם היו בהריון. משפט זולופט מומים מולדים הוגש על ידי הנפגעים, לא רק בגלל השפעתו על התינוק, אבל המשפחה גם כן.


אם אתה מוצא שתינוקך או מישהו שאתה מכיר סובל מ מומים מולדים הנגרמים על ידי זולופט, אתה יכול לנקוט בצעדים משפטיים. למידע נוסף על הסוגיות הנוגעות לתיק זה.

פורסם בקטגוריה דיכאון. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.