סוג ADHD משולב – The הפרעת קשב והיפראקטיביות ADHD הסוג הנפוץ ביותר

פסיכיאטרים להבחין בין שלושה סוגים של ADHD, בהתבסס על הכמות היחסית של קשב וריכוז נגד. מבין השלושה הזנים השונים (סוג קשוב, סוג אימפולסיבית הסוג המשולב) סוג משולב הוא המרחק הנפוץ ביותר. בסוג בשילוב של אנשים מגלים תסמינים בשני קשב וריכוז והיפראקטיביות. הדמוגרפיה של החברה צפויה לחשוף מגוון המסוים הזה של ADHD הן בנים של בית ספר יסודי. במאמר מידע זה תחת הכותרת "סוג בשילוב ADHD" בואו לשבור שני רכיבים; חוסר קשב / מוסחות והיפראקטיביות / תסיסה

חוסר קשב / מוסחות

כשילד אינה קשובה. זה אומר שהוא נאבק עם היכולת להתמקד. מוסח אומר אחד מוסח בקלות נוטה לעבור ממשימה אחת לאחרת על הירידה של כובע. חוסר קשב הוא הלב של כל גירעון של אבחון הפרעת קשב יש שיאמרו חוסר תשומת הלב, כי הוא למעשה תאר באופן מדויק יותר כמו לא להיות מסוגל לשלוט או לווסת איך ומתי אדם מתמקד משהו. תן 12 מאפיינים בסיסיים של חוסר תשומת לב / מוסחות .

12 הגדולים הם: חוסר ריכוז, התמקדות גם על כמה דברים אבל לא על אחרים, להיות מסוגל להתרכז היטב בזמנים בעת שנאבק בזמנים אחרים, להיות מוסח בקלות על ידי גירויים חיצוניים, המחשבות משלך להיות מסיחות מרגיל, בהקיץ, שיכחה, לעתים רחוק בזמן, לא מסוגלים להשלים משימות ופרויקטים, היסוס / דחיינות, חוסר תשומת לב לפרטים, ולעשות שגיאות הנובעות מרשלנות הרף.

yperactivity / Agitation

יש מעט מאוד הבדל בין היפראקטיביות וחוסר מנוחה. הם מאופיינים פשוט כמו חוסר היכולת לווסת אלה תנועות פיזיות. תופעה זו עשויה גם להיות הכי מתסכלת בולטת של כל הסימפטומים הבעייתיים. היא גם אחראית על נהיגה ויותר הורים לבקש עזרה מכל תופעה אחרת. היפראקטיביות מוכרת כילד פרוע קצר, לכאורה יצאו מכלל שליטה; אבל אצל מבוגרים זה לעתים קרובות מופנם הוביל כמה מומחים לחשוב שאולי מבוגרים להיגמל היפראקטיביות שלהם.

תסיסה והיפראקטיביות בלתי צפויות כל כך שבמקרה אחד, הנוכחות שלה עשויה להיות ברורה, ובאחרת, הוא מוסתר לחלוטין. נחקור חמש דרכים הסימפטום הזה יכול להתעורר.

The Big 5 הם בעצבנות מתמדת, עצבני או תחושה לא יציבה, מדבר ללא הפסקה, תמיד על הכביש ולא להיות מסוגל לשבת במשך זמן מה.

לסיכום, ADHD סוג בשילוב הוא הפרעה ביולוגית מעורבת הנוירוטרנסמיטר מוח הורמוני נוראפינפרין ודופאמין עטוף בחבילה גנטית. בטופס שנקבע לרוב הטיפול הוא תרופות ממריצות כגון ריטלין Adderall. בעוד ממריצים יעילים 75% של זמן ועבודה על ידי שיפור הנוירוטרנסמיטר פונקציה ואיזון, הם גם מבצעים סיכון משמעותי של תופעות לוואי בטווח הקצר והארוך כאחד. מסיבה זו, הורים רבים בוחרים ליישם תופעות לוואי חלופות חינם במקום.

הצעד הבא שלך? קח את מחקר ADHD ברצינות ולהתחיל לחפש טיפולי ADHD טבעיים במקום לתת תרופות מרשם ילדכם. תרופות מרשם יכולות להקל על הסימפטומים של הבעיה, אבל הם לא לשים תחבושת על בעיה גדולה יותר עם השלכות רציניות. חפש תרופה הומיאופתית לטיפול ב- ADHD, כך שתוכל לטפל ביעילות ובבטחה סימפטומים כגון היפראקטיביות, התנהגות לא יציבה וריכוז עני בלי לשים הבריאות של ילדכם בסיכון.


ר ד הוקינס הוא חסיד נלהב של מוצרי ותוספי בריאות טבעיים אלטרנטיביים עם מעל 10 שנות ניסיון. כדי ללמוד עוד על תרופות טבעיות רכישת ביקור בריאות טובה יותר Remedies.com

קשורים פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.