סימפטומים הפרעת חרדה כללית – אפשר להדגיש את הנקודה להוביל לחרדה תעסוקה?

האם אתה כרגע לחוות רמה גבוהה של מתח בעבודה? האם הבוס שלך לנדנד לך לקפוץ על הרגליים שלך עם חרדה כשהוא נכנס למשרד? האם יש לך עומס עבודה יומית שאמורה להיות מספיק עבור חמישה אנשים? האם אתה עדיין מוצא את עצמך עובד שעות נוספות כדי להשלים את כל העבודה שלך על זמן? אם תענה בחיוב על כל השאלות האלה, יש סיכוי חזק שאתה חווה תסמינים כלליים בקרוב של הפרעות חרדה. אתה חייב להיות פסיכיאטר מיד או לעזוב את העבודה שלך ולמצוא עוד פחות מלחיץ.

מספר גורמים יכולים לעורר חרדה, אחד מהם הוא חשיפה לרמות גבוהות של מתח. כאשר אתם מקבלים יותר משימות ממה שאתה יכול להתמודד, אתה יכול להתחיל להרגיש את הפחד של לא להיות עד הציפיות של מישהו בתורו להתחיל להיכנס לפאניקה. יש התקפי חרדה ופאניקה מעלים ורמות שונות. לפעמים כשאדם מרגיש חרדה, הוא או היא עשויה להיות מסוגל לשלוט בחיפוש אחר משהו כדי לגרום לו רגוע. עם זאת, יש אולי הגיע זמן כי אדם אינו מסוגל להגיב חרדה, אשר יכול להוביל להתפתחות של הפרעות חרדה.

מהם התסמינים של הפרעת חרדה כללית? איך אתה יכול לקבוע אם החרדה שאתם עוברים נורמלית, או אם הגיע זמן לקבל טיפול רפואי, סיוע מקצועי? דרך טובה לגלות זאת היא כאשר אתה מתחיל להרגיש שאתה לא שולט במצב יותר. הסימפטומים יכולים להשתנות ממקרה למקרה. ברוב המקרים עם זאת, אנשים עם הפרעות חרדה מרגישים שהמצב יצא מכלל שליטה, והם עוברים על רמה גבוהה של חרדה, מה שמוביל אותם לראות את עצמם או אחרים לפגוע כדי להשתלט על המצב.

אינדיקציה נוספת של הפרעת חרדה היא מישהו גירוי קיצוני מקבל להתמודד עם מצב מלחיץ. קיימת נטייה לאדם להילחם נגד חרדה או מצב מאיים ידי להתעצבן מאוד או מאוד עצבני כלפי הסובבים אותו. זה משמש כדרך האדם להילחם או להימנע אנשים ודברים שגורמים לו חרדה. בנוסף, זה גם סביר להניח כי האדם הסובל מהפרעות חרדה עשוי לחוש כי לעמת אנשים אחרים סביבו הוא הדרך היחידה להשתלט על המצב.

ישנם תסמינים אחרים של הפרעת חרדה כללית שיכול להתרחש אצל אנשים מסוימים אבל לא באחרים. ייעוץ מומחה רפואי באופן מיידי הוא חיוני כאשר אדם עובר תחושה קיצונית של חרדה או פאניקה בכל פעם מצב לחץ מתרחש. בדרך זו, הסיכויים של הסובלים מהפרעת חרדה ניתן לטפל באמצעות טיפול הולם. אם זה התפקיד שלך גורם לך הרבה מתח, אתה יכול לחיות עם זה או לחפש אופציה מלחיצה פחות.


האם אתם סובלים מתסמיני הפרעת חרדה כלליות ורוצים למצוא טיפול טבעי יעיל עבור התקפי חרדה ופאניקה? למידע נוסף, צפה בסרטון הבא: http://www.preventing-panicattacks.com

מצא עוד פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.