פסיכולוגיה המזרחית או רדיולוגיה לקריירה טובה יותר?

קריירה כרדיולוג

אם תבחר להתחיל את הקריירה כטכנולוג רדיולוגיה או מומחה, אתה תהיה אחראי ליישום בדיקות הדמיה מטופל אבחון. ההבדל העיקרי בין שני מקומות העבודה הוא שמומחי רדיולוגיה בעיקר להשתמש במכונות רנטגן כל הטכנולוגיה רדיולוגיה להשתמש במגוון של טכנולוגיות כגון הדמיה בתהודה מגנטית מחושבת, ממוגרפיה וטומוגרפיה ממוחשבת. שני המשרות דורשות ממך לעבוד באופן הדוק עם הרופאים ולעקוב אחר ההוראות שלהם דווקא לבטיחות וגם את ביטחונם של חולים.

האחריות כמומחה לרדיולוגיה העיקרית שלך היא להכין את החולים ולנהל בדיקות, בזמן שאתה גם יכול לספק אחריות עבודה כגון שמירה ומחפש אחרי ציוד המבוסס על איפה אתה עובד. כרַדִיוֹגרָף אתה תהיה אחראי ליישום שיטות יותר מורכבות, ולא יהיה לך יותר סיכויים להרוויח שכר גבוה יותר.

אחד תחומי רפואה השונים ברית, רדיולוגיה היא כנראה מינימאלית תובענית ויכולה להוביל לקריירה אמינה ומתגמלת. טווחי שכר רדיולוגיה מ$ 45,000 עבור רמת הכניסה סיפקו 90,000 $ להבחנה ביותר.

לפני שהם יכולים לנסות עבודה הבאה, מומחים ברדיולוגיה, רדיולוגים או בגלל שהם ידועים גם לקחת תכנית הסמכה ולעבור בחינת לוח . אמנם, עם זאת, על מנת להפוך את עבודה כמניפולטור, בחירת בית הספר שלך הוא חיוני. זה הכרחי לבית הספר אתם משתתפים הוסמך על ידי הוועדה המשותפת הסקירה על החינוך ברדיולוגיה (JRCERT), אחרת, זה כנראה יהיה בלתי אפשרי להשיג עבודה מאוחר יותר. להיות רדיולוג יכול להציג חיים מקצועיים מאוד מתגמלים. בתי הספר רדיולוגיה הטובים ביותר יאפשר לך להיות רדיולוג.

קריירה כ
פסיכולוג

תוכל למצוא קווי קריירה שונים שאתה יכול לבחור כפסיכיאטר. אתה יכול להיות פסיכולוגיה קלינית פסיכיאטר קליני היא החלק הגדול ביותר של הפרקטיקה של פסיכולוגיה. חוקרים קליניים לסייע לחולים להתמודד עם פציעות, מחלות, הפרעות רגשיות וטראומה. הם לנהל בדיקות או לבלות זמן עם חולים כדי לעזור להם להתאושש. מלבד זמן אישי, הם יכולים גם לקחת טיפול קבוצתי או לפתח תוכניות פעולה כדי לעזור לשנות את התנהגותם של מטופלים. חוקרים קליניים אחרים גם לבחור להקדיש את עצמך למוסדות חונכים תלמידים, לחקור עבודה, או תוכניות טיפול עיצוב לנושאים ספציפיים.

אתה יכול גם מעדיף לקבל יועץ. יועצים לעזור לאנשים להתמודד עם הלחץ ולחיות חיים פרודוקטיביים. לעתים קרובות הם עובדים בבתי חולים, נהלי קבוצה, כמו גם מרכזי ייעוץ קריירה או חינוך.

על בסיס הנתונים, חוקרים עושים כסף 31,000 $ ל112,000 $ בהשוואה לתעשייה הם משמשים ובגין המקצוע שהם מתרגלים. רובם מרוויחים סביב 49,000 $ – $ 82,000. סטטיסטית, החוקרים ביותר ששולמו אנשים שחוקרים תעשייתיים, יש שכר החציוני של 63,000 $ . להיות פסיכיאטר יכול להציג חיים מקצועיים מאוד מתגמלים. בחירת בית הספר לפסיכולוגיה בראש כנראה היא ככל הנראה הבחירות החשובות ביותר בקריירה של הפסיכולוגיה שלך.


איך להיות מומחה בתחומים אלה יכולים להציע חיים מקצועיים מתגמלים. בחירת בתי ספר רדיולוגיה הטוב ביותר וtop בית ספר לפסיכולוגיה הוא כנראה אחת ההחלטות החשובות ביותר בקריירה שלך.

עוד פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.