פסיכיאטרי לפתור את כל הסוג של מתח

בערים ענקיות כמו המטרופולין, שבו אורח החיים הוא ניטור די מהר ומיידי אנו רואים שאנשים בערים אלה הם מכור לעבודה. חיים הוא ערים אלה הן יותר של עומס כי כל אחד מהערים הללו נראה רצים אחרי שם, התהילה והכסף. האנשים של ערים אלה הם מאוד מבטיחים ומאוד שאפתנים מרוכזים הם לא יכולים לראות שום דבר מלבד לזה לעבוד. אנשים בערים אלה אוהבים לעבוד שעות נוספות בעבודה שם, הם סופר מודעים לעבודה אומר שהם רוצים לעבוד שעות נוספות, כדי שיוכלו לקבל את השם, תהילה וכסף הכי חשוב. לא רק זה, הם רוצים עוד ועוד ויוקרה לכל זה, הם מוכנים לעבוד שעות נוספות.

שעות אלה נוספים והלחץ הוא בסדר, אבל לכמה סיבת מידה והוא שאתה לא יכול לשמור על מתיחת הלחץ על הגוף שלך. אתה מתחיל לצמצם את שעות מנוחה, שעות שינה, אין לך זמן לעשות את האוכל הנכון, ולמעשה, מאוחר יותר, אין לך זמן לטפל במשפחה שלך. שעה נוספת של עבודה לא רק משפיעה על הבריאות שלך ועל כל הבריאות שלך עצמו משפיעה על הבריאות הנפשית ושלומך.

אנחנו רואים שאנשים כאלה הם מודעים יותר לעבודה ורוצים לעבוד שעות ארוכות כדי לקבל את הכף, רובם סובלים מבעיות נפשיות. מתחיל יש להם ראשון לחץ, מתח ולחץ בשל שעת עבודה הארוכה. זו מתרחשת בגלל הלחץ שיצרת במוחך. זה בכלל לא בריא כדי ליצור כל כך הרבה לחץ על המוח שלך.

בגלל אנשי מתח, לחץ ומתח זה מתחיל להרגיש כמו שהם כישלונות והם פשוט לא בעמדה כדי לשמור על בריאות נפשית יציבה. לכן, הם מתחילים להרגיש כמו לוזר או תחושת הכישלון משתנה כי כשהלחץ הזה מגדיל את פסגות אנשים אינם יכולים לעשות צדק לעבודה. באותו הזמן, הם לא מסוגלים לשמור על תיאום טוב עם החיים של המשפחה או אפילו מבחינה חברתית יש; וכתוצאה מכך לבריאות נפש עניה.

אבל יש ממה לפחד, כמו שיש מספר פסיכיאטרים טובים בMalviya נגר ופסיכיאטרים בגרין הפארק. אנשים קודם לכן נהגו לחשוב שרק אנשים משוגעים ופסיכיאטרים מטורפים להשתמש לבקר, אבל שום דבר מזה נשאר בתרחיש הנוכחי. הפסיכיאטרים הם כל כך מומחיות Rohini הם יכולים לאבחן ולטפל בכל סוג של בעיה נפשית.


מאמר זה נכתב ופורסם על ידי יועץ בריאות עובד בbookmydoctor.com, אשר מספק גם ללא עלות טיפים לחולים ולייעץ לחפש ולמצוא, child פסיכיאטר ב דלהי ידי ביקור באתר, חולים יכולים לחפש marriage יועצי דלהי ולקבל טיפול מתאים. psychiatrist בדלהי לטיפול מתאים.

קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.