פסיכיאטר – 10 תסמינים נפוצים של דיכאון

האם אתה סובל מדיכאון? להלן 10 סימנים כלליים

כ 9.5% מהאכלוסיה של ארה"ב סובלים מדיכאון מדי שנה.  דיכאון הוא רק מחלה רצינית נחמדה שבדרך כלל משפיעה על היום להיום יום ומותירה משפחות רבות עם נזק.  זוהי הפרעה שבסיסה מחשבתי ותיפקודי ובאה לידי ביטוי בחוסר רצון למזון, חוסר שינה, שינויים במצב הרוח ובעיקר מצב רוח ירוד.

לעתים קרובות הסבל נוגע לייאוש היה שונים או השינויים החשובים ביותר של עוצמה וזמן. הדיכון יכול להתפתח כתגובה לאירועים שונים אבל יכול להתפתח מעצמו גם ללא כל סיבה. בגילאים צעירים יותר יש קש רלאירעי חיים מאכזבים, קשים או מייאשים ולפעמים אפילו פחידים. בגילאים מאוחרים יותר הדיכאון יכול להופיע אפילו ללא כל סיבה.

להלן מספר תסמינים שיכולים להצביע על דיכאון. הסמפטומים הללו כלליים ואינם בהכרח אומרים שמדובר בדיכאון. על נת שנוכל לומר שמדובר בדיכאון לא מספיקים התסמינים הללו אלא יש צורך שהם יהיו למשך זמן מינימלי של שבועים ושיפגעו באורח החיים התקין של הסובל מהם.

1. תחושה של אכזבה גדולה בלתי מתפשרת, חרדה וגם ריקנות פנימית המתחברת עם תחושת חוסר ערך עצמי.

2. ייאוש מלווה רגשות אפלים.

3. תחושה קיצונית של חוסר אונים.

4. אובדן של כוח, ההפחתה של שומן מתחת לקיבולת השריפה, ואפילו רמות פעילות גופנית. מתברר שמעונה על ידי עייפות מתמדת.

5. תחושה של אי שקט עם יותר ויותר על ידי חוסר היכולת לבסוף למקד את תשומת הלב וחוסר ההחלטיות .

6. אובדן היכול לישון למרות עייפות או שינה מרובה מדי, בשל העיפות.

7. ירידה במשקל ללא סיבה או עלייה במשקל יותר מדי.

8. הירהורים חוזרים ונישנים על החים ואירועי חיים מהעבר. לפעים הדבר מוביל לרגשות אשם.

9. עצבנות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. אנשים נוחים ונעימים יכולים להפוך פתאום לנרגנים.

10. כאבים ומחושים שונים סיבוכים כגון, בעיות מעיים, וכאב כרוני ללא סיבה מסוימת.

אם באופן שונה בגלל זרם המומחיות שלך לעיל ועל ידי מחדש ציין בהתנהגות בתוך להרכיב הרופא הנוכחי שלך. זה מספק לך סקירה יסודית של עזרים פיזיים להשתלט למטה רק למלנכוליה, בנוסף לכמה בעיות רפואיות הבסיסיות. שתניחו מתאים זה ממליץ לך להתייעץ עם פסיכולוג או פסיכיאטר.

תוכל לקבל עצות כלליותו בעיקרן לגבי אורח החים שלך. התענג על הרגע, תנוח, ךנסה להפחית בפעילויות הגוזלות ממך אנרגיה וכוחות. . לגזור וביטויים דומים בגלל אדם אורח חיים בעייפות, חוסר ערך, חוסר תקווה, כמו גם. סביבה משופרת שחיים אחריך עצמי כמה מטרות. נסה ולהירגע, להרהר, ולהתענג על המוזיקה. להתחיל בפעילות חדשה חדשה שמומחים טוענים לספוג זמן יקר החברה שלך עניין יותר. צא ויותר אנשים בכושר וגם להשתתף בפעילויות קבוצה חברתיות. הימנע מהחברה על אנשים מזיקים. לעשות את ההבדל בכל רוח למעשה כדי לקבל את התענוג של סרט מלא, משחק כדורגל, טיול צלילה במשפחה, אוכל בחוץ, אולי טרק. אתה צריך להיות בונה, עשה לעצמך מבוטח, שלא לדבר על אמונה בעצמך. אמונה היא בהחלט על המרפא המדהים שלו. תחליט לשנות את העולם המדהים שלך על המדויק ביותר. עם זאת לעמוד בייעוץ רפואי. תרופה עשויה רוצה לגלם: להפסיק דיכאון תוספים צמחיים, היפנוזה, ועוד דרך שינויים בחיים. בכל מקום נסיבות חשמלי שימוש מוגזם ואפילו תרופות עדינות הן ידיים שנקבע למטה.

אם הייאוש שלך מחמיר ו / או אולי אצה זקוק לתמיכה של הקרובים לך תוכל תיד היעזר בהם או ברופא המשפחה שלך על מנת להגיע לפסיכיאטר לצורך הערכה או טיפול. יש אירגונים רבים שיוכלים לעזור לך ואפילו בשיחת טלפון. אתה לא לבד.

פורסם בקטגוריה דיכאון. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.