צריך חינוך לבריאות נפשית מתמשכת?

אם אי פעם חשבו על קריירה כפסיכיאטר, אתה צריך לשקול גם רודף לימודי המשך של בריאות נפש. פשוט מאוד, אתה לא יכול להיות אחד בלי שני.

פסיכיאטרים מחקר מומחה רפואי במרכז וטיפול בהפרעות של המוח האנושי, כולל קוגניטיבי, התנהגותי, רגשי והפרעות תפיסתי. בשל האופי המורכב של העבודה ואת הנושא בשאלה, הוא אחד האזורים הקשים ביותר ולכניסת עבודה בעולם.

אז איך אתה יכול לפתח קריירה בתחום זה, או אפילו להתחיל לחשוב על אחת בכל מקרה? כדי להתחיל, הכל מתחיל בהבנת את הצורך בהמשך חינוך בבריאות נפש רחבה.

פסיכיאטרים הם רופאים, מה שאומר שהם לא מטפלים רק, אבל רופאים בפועל גם כן. בניגוד לרבים אחרות התמחויות בתחום, הם נוקטים בגישה ביו-רפואית לטיפול בהפרעות של המוח, הכוללות תרופות מרשם. בקיצור למי שוקל קריירה זה, זה בדרך כלל אומר שנדרש החינוך הכפול, כי התחזית היא צורך ללמוד שני סוגים של רפואה בנושא.

פסיכיאטרים לעתים קרובות גם לנהל פסיכותרפיה וטכניקות טיפול התנהגותי קוגניטיבי וללמוד היבטים של המקצוע אלה, אבל הרמה הנדרשת של הבנה בנושאים אלה תלוי איפה הם לומדים או תכנית תרגול. תוכניות שונות בתחום בריאות נפש אימון ולוחות רישוי מדינה או אזורי כוללים דרישות שונות להכשרה-נגד המגדירות תכנית ספציפית של תלמיד.

הדרישות כדי להפוך לפסיכיאטר שניהם עצומים וחשובים ומשתנה בהתאם למיקום או לבית הספר הבחירה של פרט. בארה"ב, סטודנטים פוטנציאליים יכולים להרוויח תואר ראשון בתחום המחקר של הבחירה שלהם, אשר לעתים קרובות נושאים קשורים, תוך הבאים קורסים בסיסיים הכרחיים ש להתכונן להשכלה גבוהה יותר ממוקדת.

רוב התוכניות לתואר השני להתחיל עם שנים של חינוך, הכשרה והלימוד לתלמיד להיות רופא מורשה של רפואה. שהיא בדרך כלל אחרי שנים של עבודה בפסיכיאטריה לאדם להפוך לרישיון מלא. השילוב של עבודה בבית הספר, בדיקות וניסיון מעשי במקצוע נועד להכין את התלמידים לעומס העבודה והאתגרים שהם חווים הן מורשים ויוכלו להתאמן.

הסכום הכולל של זמן זה לוקח בדרך כלל להפוך מורשה במלואו להתאמן במקצוע הוא בין שמונה ל -10 שנים, אם אין הפרעות או בעיות עם אחת מהתוכניות. תלמידים גם חייבים לעבור צורות שונות של הערכות ובדיקות לאורך הדרך כדי להמשיך בלימודיהם.

ההכשרה המתמשכת של בריאות נפש היא לא עבור כולם, אבל זה יכול להכין את האנשים לקריירה באחד המקצועות המרתקים והמאתגרים ביותר בעולם.

השתלמות של בריאות נפש יכולה לפתוח דלתות חדשות לכמעט כולם. במשך יותר http://www.psychotherapynetworker.org/.

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.