קבל בעל גב – קלים כיצד להשתמש בפסיכולוגיה הפוכה כדי לקבל האקס שלך בחזרה

אתה לא חייב להיות פסיכיאטר קליני להשתמש פסיכולוגיה הפוכה לזכות בחזרה האקס שלך . למרות שזה נראה קצת מתוחכם, זה באמת לא. כל מה שאתה עושה הוא שימוש בטקטיקה פשוטה שנועדה לקבל האקס שלך לעצור אותך ולהתעלם אתה מתחיל לשים לב.

למרות שזה אולי נראה אינטואיטיבי-שמרנים, הצעד הראשון כדי לקבל האקס שלך בחזרה הוא להיראות רגוע, בשליטה על עצמך ובוגר, במיוחד אם הם הבהירו ש הם לא רוצים להיות קשר. כדי לעשות זאת, לא לפנות אליהם בכל דרך, צורה או צורה. זה אומר שאין שיחות, אין הודעות SMS, דואר אלקטרוני לא, ובוודאי שלא לנסות לראות אותם. כאשר השותף שלך רואה אותך באור חדש זה, הם מייד מוצאים אותך מושכים יותר. הם יתחילו להתגעגע אליך ורוצים לבלות יותר זמן איתך. אתה יהיה יותר אטרקטיבי להם יותר מהאדם במצוקה שחונק אותם עם תחינות נואשות.

לא לחשוף רק לך להיות יותר רצוי האקס שלך, אבל כאשר אתה מפסיק פנייה אליהם, הם יתחילו לשאול למה, והשערות על מה שאתה עושה. פסיכולוגיה הפוכה מאמץ זה היא מה שאתה אחרי. אתה רוצה להיות במוחו של האקס שלך. זה מתחיל את ההתקדמות שלהם אתה מתגעגע, אז שיביא לך לחזור עם האקס שלך.

השלב הבא כדי לקבל השותף שלך בחזרה הוא עוד טכניקה פסיכולוגית. צא מהבית שלך ולהתערבב. לא רק אתה לא תתפתה לדבר עם בן הזוג שלך, אבל אתה גם להכיר חברים חדשים, ואפשרות לפגוע כמה ישן. רק מילה יכולה לחזור לשותף שלך שאתה נמצא מחוץ נהנה בלעדיה. זה יכול להיות ממש מאתגר עבור חלק, במיוחד אנשים סוג מופנמים. לדחוף את עצמך ללכת לשם ויש לי כיף.

מה שהשגת עד כה הוא שיש לך הופיע בוגר יותר, ואתה עשית מצרך נדיר. מילת סופו של דבר חזר לבן הזוג שלך שאתה בעצמך ליהנות. זה כמעט בודאות יהיה להפתיע בן הזוג שלך שאתה לשרוד כל כך טוב. זה טבע אדם רוצה את מה שאתה לא יכול להיות. ככל שאתה למנוע גישה למישהו שהם רוצים הם יותר ויותר משתוקקים.

אם ניקח כמה צעדים פשוטים כדי להבין איך האקס שלך בחזרה אמצעי הראשון בטיפול בצרכימים שלך. כשאתה נותן השותף שלך המרחב שהם דורשים, ולהתמקד ברצונות שלך, אתה מוצא את עצמך שלא בכוונה באמצעות טקטיקות פשוטות אלה של פסיכולוגיה הפוכה. אמנם זה לא תהליך מסובך או קשה, אתה מבין שבן הזוג שלך עונה לך באופן נעים ופתוח.
יחסים יכולים להיות מסובך לפעמים, ומשהו שאתה חייב לעבוד ללא הרף על אופן אישי והן כזוג. עם זאת, בדיוק כפי שהם יכולים להיות מסובכים, לזכור שהם גם יכולים להיות מאוד מתגמלים. הורד ספר אלקטרוני חינם שלי, לצפות בקטעי וידאו, ולגלות את כל הצעדים שצריכים לנקוט כדי לעזור לקבל האקס שלי בחזרה. אם אתה משתמש במשאבים אלה ללא תשלום, אני בטוח שהם ידריכו אותך כדי לקבל בחזרה את בעל.

רבקה היא אחד מהמחברים TheMarriageCounsellor.com. זה עוזר לזוגות לתקן ולבנות מחדש את מערכות היחסים שלהם קראו תיגר. יחסים יכולים להיות קשים מאוד. עם זאת, הם גם יכולים להיות מאוד מתגמלים. גלה את הצעדים שאתה חייב לקחת אם אתה רוצה לרפא את הצער שלך ולשחרר את התסכול והכעס שלך, ולהיות מבורך עם, אכפתיות, אהבה, טיפוח מערכת יחסים.

גלה את הצעדים שעליך לנקוט כדי לקבל האקס שלי. ל

קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.