שאלת פסיכיאטר מתח נפשי

אם אתה גר בעיר מטרופולין כמו דלהי, חייב להיות לך מספיק מתח על הראש שלך. מתח שקשור לעבודה, הצלחה, כסף, בריאות, אושר ומשפחה. במתח הזה התפקיד המרכזי הוא שיחק על ידי הניטור המהיר קצב דלהי וסגנון חיים. יש גזע שכולם נלחם כדי לזכות בעיר מסוג זה. זה טוב שיש תחרות, זה טוב לרוץ כדי לתפוס את ההצלחה, זה טוב לרוצה להגשים את כל הרצונות שלך, זה ממש טוב לעשות עבודה שמביאה חיוך ואושר על פניו שלך משפחה.

באותו הזמן שרצונות מספיק מביא הרבה לחץ בשבילך. אילוץ זה יוצר לחץ ועומס על המוח שלך ובכך מזריק מתח נפשי עליך. יש הורמונים שמשתחררים בגוף שלך להילחם נגד לחץ ומתח נוסף. אבל רק כדי לעזור במידה מסוימת. הסכום נוסף של מתח, פחות כמות השינה יוצרת מצב נפשי מבולבל. שלישי של אנשים ברוב המדינות מדווחים על בעיות בשלב מסוים בחיים שעומדות בקריטריונים לאבחון סוגים נפוצים של הפרעות נפשיות.

ההכרה וההבנה של מצב נפשי השתנה מעל גיל וזמן. באופן מסורתי, זה נחשב מחלה מסוכנת שבו משפחת שימוש לעזוב את המטופל בבית חולים פסיכיאטרי, אך במדע בעולם כיום פותח כך שרק עם מתח או מתח נפשי יכול להיות מעובד בקלות ובתמיכה של משפחה וחברים מביאה יותר מצב התקדמות של חולים. ויש להם מתח נפשי הוא כל כך היו עכשיו יום אחד נורמלי בעולם הזה של תנועה. אבל לפני שהמתח נפשי הפך לבעיה רצינית עבורך ועבור המשפחה שלך, אתה צריך לבקר פסיכיאטר. מי שיודע יותר על תפקודו של המוח שלך ויכול לעזור לך עם הבריאות הנפשית שלך.

הפרעה נפשית או מחלת נפש הוא דפוס פסיכולוגי או התנהגות שמזוהית בדרך כלל עם מצוקה או נכות. הפרעות אמורות מוגדרות על ידי שילוב של מרכיבים רגשיים, התנהגותי, קוגניטיבי או תפיסתי, שיכול להיות קשור בתפקידיו או באזורים של המוח או מערכת עצבים בפרט, לעתים קרובות בהקשר חברתי. פסיכיאטר הוא רופא המתמחה באבחון וטיפול בהפרעות נפשיות. ישנם מספר הפסיכיאטרים בדלהי עצמו.

פסיכיאטר בUttam נגר, Hauz Khas ופסיכיאטר פסיכיאטר Pitampura המתמחה בטיפול בבריאות נפש של אדם מכל קבוצת גיל. הפסיכיאטרים Pitampura מאומנים בהערכת אבחון ובטיפול פסיכולוגי. פסיכיאטרים Uttam נגר לבצע בדיקה גופנית ולרשום תרופות פסיכיאטריות. פסיכיאטרים Khas Hauz מומחים בביצוע בדיקות מעבדה ולפרש פעילות מוח, ורשאיים הוא להורות מחקרי הדמיה מוחית כגון טומוגרפיה ממוחשבת ומחשב טומוגרפיה ממוחשבת. לפני המתח הנפשי שלך הופך להיות גדול ומתחיל ליצור את ההתנהגות מבולבלת, עדיף להתייעץ עם פסיכיאטר. האם זה לא ???


מאמר זה נכתב ופורסם על ידי bookmydoctor.com יועץ בריאות עובד, אשר מספק גם ללא עצת עלות לחולים ולייעץ לחפש ולמצוא Psychiatrist Uttam נגר ב על ידי ביקור באתר, חולים יכולים לחפש את psychiatrist Khas Hauz ב ולקבל טיפול מתאים. Psychiatrists בPitampura כדי לקבל טיפול מתאים.

<רוחב אובייקט = = גובה "425", "355"> <= = שם פרמטר "סרט" ערך "http://www.youtube.com/v/UKY3scPIMd8?fs=1"><שם פרמטר = "AllowFullScreen" =><שבץ src = סוג = "יישום ערך" אמיתי "" http://www.youtube.com/v/UKY3scPIMd8?fs=1&rel=0 "/ x-shockwave-flash "Width =" "height =" 425 "allowfullscreen =" 355 אמיתי "allowNetworking =" פנימי ">


דירוג <חזק> וידאו: 0/5

קשור פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.