שינוי התנהגות טכני – החל האלה ולהיות הרבה הורים מוצלחים יותר

הורים רבים לשקול את טכניקות עיצוב התנהגות או טיפול התנהגותי בחשדנות וכנראה לשייך אותו פגישות טיפוליות יקרות עם יועץ מש' או פסיכיאטר. הם לא רוצים והם מרגישים שהם כישלונות.

המציאות כמובן היא שזה לא הכרחי בכלל. הוצאות רבות ניתן לשמור רק על ידי אימוץ כמה אסטרטגיות הורות יעילות בבית. זה באמת מה כוונת טכניקות עיצוב התנהגות.

המושג על טכניקות אלה מבוסס על העיקרון כי התנהגות הילד ניתן לשנות כאשר התנהגות טובה ומקובלת מתוגמלת. כזהו הכח של חיזוק חיובי, והוא הרבה יותר יעיל מאשר רק להעניש התנהגות רעה. כמו כן, חשוב עבור ילדים צעירים מאוד לתגמל התנהגות טוב ברגע שאתה יכול. אחרת, הם שוכחים מה הפרס הוא על כל ויכול להיות משולב עם משהו אחר!

ההצלחה של סוג זה של אסטרטגיה לטיפול בילדי בעיה ניכרה מן המחקר על ילדים עם ADHD היו בעיות התנהגות משמעותיות. ילדים שקבלו טיפול התנהגותי במשך כמה שנים עוסקים כ -50% פחות בפשיעה בהשוואה לקבוצת ביקורת אשר היו על תרופות בלבד.

ברגע שילד לומד את התוצאות של ההתנהגות שלו, ואז הם יתחילו לעבוד הרבה יותר טובים והורות צריכה להיות קלה יותר. Rewards יכול לשמש משפרי התנהגות והשלכות מקובלות צריכים להחליש את ההתנהגות המפריעה ולא ראויה.

אני מכיר הרבה הורים שהשתמשו האסטרטגיות האלה לשים במקום מערך של התנהגות. אנחנו יכולים לעודד את הילדים שלנו לעשות כמיטב יכל במשך התחרותיות פנימיות בריאה מעודדת. זה הרבה יותר בריא מאשר מנסה לעשות טוב יותר מאשר אחיהם.

הגמול לא צריך להיות תמיד כסף או זמן עבור מחשב וטלביזיה נוסף, וכן הלאה. הם יכולים גם להחליט על הטיול המשפחתי הבא או יורשו פג'מות בבית של חבר או להחליט בתפריט כדי ארוחה משפחתית.

אם אתה מרגיש שאתה אבדת שליטה בביתך, אין צורך לומר נואש. רק על ידי לימוד כמה טכניקות שינוי התנהגות של התוכנית אני ממליץ למטה, אתה יכול להפוך את המצב כולו סביב מהר מאוד. תוכנית זו נכתבה על ידי התנהגות מטפל מיומן ומוערך מאוד ומובן היה הצלחה מסחררת.


מורטות שיער שלך בגלל הפיצוצים, התנהגות פרובוקטיבית ותוקפנית? מומחים עכשיו יגידו לנו ששינוי אסטרטגיות ההתנהגות או למידה של הילד פשוט הורות יעילה הוא הדרך הטובה ביותר האפשרית כדי לטפל בילדים עם בעיות התנהגות. רוברט לוק כתב בהרחבה על הורות בעיות התנהגות במשך שנים רבות.
בקר http://www.child-behavior-home.com לעזרה התנהגות הילד.

מצא עוד פריטים פסיכיאטרים

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.