תפקיד של פסיכיאטרים ילד בשיקום הילדות המוקדם

פסיכיאטריה לילדים כרוך בקביעה וטיפול בדפוסי ההתנהגות של הילדים ובעיות רגשיות. לחץ חברתי וחוגים חברתיים לילדים להוביל לאמץ אורח חיים שכנראה גנב את ילדותם. הילדים במיוחד באצטדיון מכללה או בני נוער נדמו שהוא איבד זמן המשחק שלהם ולהתרכז באופן מלא על מחקרים, רשתות חברתיות, צ'אט, או ערוצים לגלוש. הבעיה הפכה להיות כל כך מחמירה שהורים רבים לקחת את העזרה של פסיכיאטר ילדים.

באמצעות מחקרים ודוחות הוא ציין כי בעשרים השנים האחרונות מקרים הפסיכיאטריים הילד הם בעיקר בשל בעיות נפשי. ככל 15-20% מילדים בקהילה העירונית הם קורבנות של הפרעות פסיכיאטריות. ליקויים אלה לפתח מתוך בעיות התנהגות, או מערכת יחסים רגשיים שחוו ילד. יש אפילו הפרעה קלה או סטייה מרגילה יכולה להיות השפעה משמעותית על הפסיכולוגיה של הילד. הורים לעתים קרובות אינם מצליחים להבחין בין ההבדל ברגשות נורמלים ונאלצו כגורם בעיות אלה גרועים של.

היבט חשוב נוסף בפסיכולוגיה של ילד הוא שהם לעתים קרובות לקבל יצוקים מספר מקרים יחדיו ולא על ידי אירועים אחד או שניים שרירותי. פסיכיאטרים לילדים הם הרופאים הטובים ביותר להעריך את הסיבה ושל שינויים התנהגותיים מידה בילדים והילדות שלהם.

ילדות משפחת ההשפעה

בני משפחה לשחק תפקיד חשוב בפיתוח של פסיכולוגיה של ילד. פיתוח של פסיכולוגיה של ילד קשור באופן מהותי לסביבה שבה הוא גדל, הכולל בני משפחה ומטפלים. כששני ההורים עובדים, מטפל ממלא תפקיד חיוני בהתפתחות הפסיכולוגיה של הילד שלך. בחירת מטפל היא חשובה מאוד לצמיחה והתפתחות נפשית של ילד.

כילדים יכולים לבטא במילים פחות ויותר במחוות, חשוב להורים, מטפלים ומבוגרים אחרים ב משפחה להבין ולהדריך אותם בהתאם. פסיכיאטרים לילדים עדיין יכולים להיות קשר לעתים קרובות כי ילדים לפתח במהירות בשנותיהם הראשונות.

הגורמים הקובעים etiological ילדות

סיבות חוקתיות וסביבתיות גורמי etiological לתרום לילדות ופסיכולוגיה של ילד. גורמים חוקתיים כוללים תורשה, מזג ומודיעין, ואילו המשפחה, הקהילה ובית הספר מהווים את כל סביבתו של ילד. These שירותים פסיכיאטריים שניהם, ילדים ומבוגרים.

גורם נוסף שמשחק השפעה עמוקה על הפסיכולוגיה של הילד הוא נכות גופנית או מחלה מתמשכת. ילדים מושפעים או ידועים להיות פגיע.

מחלוקת משפחה היא סיבה נוספת לפסיכולוגיה של הילד החריג. באופן אידיאלי, ילדים עד שהם בשנתי עשרה המאוחרות צריכים להישאר עם הוריהם הטבעיים לצמיחה פסיכולוגית מתאימה דרך ילדות. עם זאת, מחלוקת והפרדה של הורי לחימה ליצור השפעה עמוקה על מוחותיהם של ילדים גדלים. עצת פסיכיאטרים לילדים יכולה להיות שימושית בעת שנאבקה נגד ילדים שאולי הייתה ילדות בעייתית בגלל הורים נפרדו.

ילדים, במיוחד אלה הלומדים בגן ילדים או בבית הספר יסודי, עלולים לפתח בעיות פסיכולוגיות להישאר במעונות יום במשך שעות ארוכות, כאשר שני ההורים עובדים. פסיכיאטר ילדים יהיה האדם אמין ביותר כדי לבדוק אם שינויים פסיכולוגיים הם הבחינו כאשר ילד נשאר הרחק מהוריהם במשך שעות ארוכות.


ספקטרום פסיכיאטריה (קוראים 314-395-8940), התמכרות מובילה & amp; amp; יש ילד פסיכיאטרים שנים של מומחיות במתן טיפול למחלת נפש, שירותים פסיכיאטריים, וכו ' אם אתה נאבק אקדמי או חברתי, או מבוגר מרגיש מאוים על ידי משפחה, לחץ חברתי או בעבודה, או מישהו שהפך לחומרים כדי להקל על עבודת השירותים פסיכיאטריים .our כדי לעזור לך להשיג איזון בחיים שלך. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר: http://www.spectrumpsychiatry.com/

מצא עוד פריטי פסיכיאטר

פורסם בקטגוריה פסיכיאטר, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.