תרופות מן הטבע לטיפול בדיכאון- מה היו עושים לפני שהיה פסיכיאטר

תרופות מן הטבע לטיפול בדיכאון- מה היו עושים לפני שהיה פסיכיאטר

דיכאון הוא מחלה הרסנית ומורכבת. כל הקלה שאנחנו יכולים לקבל מדיכוי יכולה לעזור לנו הרבה בטווח הארוך. תרופות דיכאון טבעי לעתים קרובות לא לחסל לחלוטין, אבל הדיכאון המשולב שלנו, תרופות אלו יכולים להיות חזקות מאוד. אנחנו ברשימת חמש תרופות העליונים מתחת שממנו אתה יכול למצוא הקלה גדולה. אתה יכול ליישם אותם יחד עם כל טיפול שאתה ברגע זה, אבל זה תמיד רעיון טוב להתייעץ עם הרופא שלך.

שומנים מועילים בדגים נמצאים להיות טיפולי למוח המדוכא. מוח צריך השומנים מועילים האלה כדי להיות בריאים ותוספת של שמן דגים יכולה להיות כלי רב עוצמה כדי לשפר את הבריאות של המוח שלנו. מצא את תוספת של שמן דגים שהוא גבוה ב ארוך שרשרת מסוג האומגה 3 EPA. "" בניסויים קליניים של דיכאון, חוקרים לנהל רמות גבוהות של EPA לנושאי מחקר. חוקרים רבים ממליצים לאנשים לקחת בין שניים לארבעה גרם של EPA ליום.

ויטמינים יכולים להילחם נגד דיכאון. בזמן החורף, ויטמין D יכולה להיות כלי רב עוצמה במאבק נגד דיכאון. אם אתה גר בקווי רוחב צפוני ולקבל אור שמש מעט מאוד על העור שלך בחורף, אתה יכול להיות מחסור בויטמין D ותוספת יכולה לשפר את הבריאות של המוח שלך. אם אתה מבוגר, אתה יכול להיות מחסור בויטמין D 12 או חומצה פולית. התוספים של ויטמינים אלה יכולים לשפר את הבריאות של המוח שלך. רוב האנשים גם לקבל דחיפת אנרגיה מקומפלקס של הוויטמין B. שקול להוסיף זאת לתזונה היומית שלך.

המזון עצמו הוא חיוני במלחמה בדיכאון. מזונות עשירים בB מורכב מסוג האומגה 3, ויטמין D ויטמין או מועיל יכולים לשפר את הבריאות של המוח שלך. בספר "לבנות מחדש של דיכאון," המחברים בעצם לנתח את הנתונים מאחד מעל 5000 מסד נתונים מזון ולזהותה הגבוהים ביותר בחומרים מזינים הנלחמים בדיכאון. תן ספר מבט, להוסיף חלק ממזונות אלו (כגון דגים שומניים) לתזונה, ואתה יכול לקבל קצת הקלה מדיכאון.

שינה הוא חיוני במאבק נגד דיכוי. אם אתה עושה לא ישן מספיק, תוכל להעלות את רמת הדלקת בגוף שלך. הדלקת גורמת לדיכאון, סוכרת, מחלות לב וסרטן. אתה צריך לישון כדי להיות בריא. זה עשוי להיות שימושי כדי לקחת סיוע לישון, לרגל כאשר היית תחת הרבה לחץ. שוחח עם הרופא לגבי האפשרות הזו.

הפעילות הגופנית יכול להיות כלי רב עוצמה במאבק נגד דיכאון. ב ימים טובים שלך ומשטר האימונים שלכם ואתה עשויים לגלות כי יש לך מספר גדל והולך של ימים טובים.

 

פורסם בקטגוריה דיכאון. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.